Callaway Jaws Raw Black Plasma, wedge - Držení: Pravé, Typ shaftu: Ocelový, Shaft: Ocelový - Wedge, Loft / Bounce: 56.12 WG

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje
Pravé
Ocelový
Ocelový - Wedge

Běžná cena 4 790 Kč. Ušetříte 13% (600 Kč) 4 190 Kč
Na objednávku Sledovat dostupnost - Zboží na objednávku pro vás rádi objednáme u dodavatele. Obvykle je dodací lhůta 7-14 dní.
ks
(0 ks na skladě)
Callaway

Callaway Jaws Raw jsou nové wedge od Callaway, které přináší do vaší hry nekompromisní možnosti pro lepší skórování. Vyznačují se nejagresivnějšími drážkami v golfu s reznoucí impaktovou plochou, která podporuje maximální rotaci míčku. Vůbec poprvé Callaway přináší wolframová závaží do wedgí, pro lepší stabilitu, cit a kontrolu. Kompaktní hlavy, nové technologie a originální řemeslné zpracování od tvůrce wedgí Rogera Clevelanda s více než čtyřiceti letou historií. Dostupné ve dvou barevných provedeních Chrome a Black Plasma. Více

Kód produktu: 53628 Doprava a platba

Nový design rozložení hmotnosti pro lepší pocit s přesnější přihrávky.

Pitching, Gap, Sand a Lob wedge byly vyvinuty přesně podle toho pro jaké typy ran se nejčastěji používají. Vůbec poprvé mají sand a lob wedge wolframová závaží pro lepší optimalizaci těžiště a lepší kontrolu a pocit při krátkých ranách z písku nebo rafu kolem greenu. Díky různé délce krčků se můžete těšit na vyšší promíjivost, optimální trajektorii a spin pro dokonalou kontrolu míčku po dopadu. 

Vyberte si svůj grind (tvar patky).

SG = Standard grind. Ideální pro hráče, kteří zakládají square. Pro širokou skupinu golfistů, univerzální využití. Vyhovovat bude hráčům se středním řízkem a do všech typů povrchu (měkký, střední, tvrdý)

WG = Wide grind (široká patka). Patka s největší promíjivostí. Pomůže hráčům, jejichž nejčastější chyba je hluboký řízek (když wedge podjíždí). Ideální do vyššího rafu nebo měkčího povrchu.

ZG = třikrát tvarovaná patka pro hráče, kteří u přihrávek rádi experimentují. Snadnější otevírání hlavy a možnost hrát různou výšku ran. Ideální pro hráče, kteří mají nejčastěji mělký řízek a hrají na středních, nebo tvrdších povrchů.

Wedge jsou osazené ocelovým shaftem True Temper Dynamic Gold Spinner 115 s S200 tvrdostí. Na míru je možné wedge vyrobit s grafitovým shaftem Project X Catalyst.

Parametry
Pohlaví Pánské