Callaway Paradym AI Smoke, golfová železa - Držení: Pravé, Shaft: Project X Cypher 60, Regular (grafitový), Složení sady: AW

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje
Pravé

4 390 Kč
Na objednávku Sledovat dostupnost - Zboží na objednávku pro vás rádi objednáme u dodavatele. Obvykle je dodací lhůta 7-14 dní.
ks
(0 ks na skladě)
Callaway

Z tohoto modelu budete nadšení, pokud hledáte sportovnější železa s vysokou promíjivostí. AI Smoke jsou univerzální model pro hráče, kteří nepravidelně trénují a pravidelně hrají. Nabídne vám dokonalou kontrolu, měkký pocit při kontaktu a vysokou promíjivost. Díky nové impaktové ploše se můžete těšit na skvělou vzdálenost i když zrovna nebudete mít den a míček nebudete trefovat na středu. Více

Kód produktu: 59066 Doprava a platba

Prožijte totální revoluci ve výkonu želez s novými golfovými železy Callaway AI Smoke, která přinášejí průlomovou technologii AI Smart Face™. Tato revoluční technologie optimalizuje výkon želez pomocí údajů o švihu tisíců skutečných golfistů. Sada švihové dynamiky, nazývaná Swing Code, zahrnuje rychlost švihu, pozici hlavy a úhel impaktové plochy při kontaktu s míčkem. Výsledkem je impaktová plocha, která podporuje maximální vzdálenost s minimálním rozptylem při hře do greenu i při úderech mimo střed hlavy.

Vyvážení vzdálenosti, kontroly a přesnosti prostřednictvím pokročilých technologií AI je dalším klíčovým benefitem těchto želez. Tradičně delší délky holí zvyšují rychlost švihu a vzdálenost, ale za cenu snížené kontroly. Díky inovativnímu procesu AI mohou golfisté zažít výhody větší vzdálenosti s o 1/4" delšími shafty u středních a dlouhých želez, aniž by se ztratila kontrola a předvídatelnost ran do greenu.

Moderní tvar a konstrukce s dutým tělem spojuje estetiku s funkcí. Poskytují kombinaci moderní elegance a inovace. Nový moderní tvar zahrnuje delší vzdálenost od krčku ke špičce, tenkou horní linku a optimalizovanou šířku patky, pro vysokou promíjivost bez kompromisu na sportovnější vzhled.

Každý úder bude pocitově měkčí z každého místa na hřišti díky zlepšené interakci s terénem, způsobené inovativním designem dynamické patky. Každé železo v sadě má individuálně tvarovanou přední spodní hranu a patku pro dokonalý kontakt s míčkem, bez ohledu na povrch, ze kterého právě hrajete.

S golfovými železy Callaway AI Smoke získáte nejen nejnovější technologie, ale také dokonalou kombinaci výkonu, vzdálenosti a přesnosti. Posuňte svou hru na vyšší úroveň s těmito železy, která zcela mění pravidla golfového vybavení.

Parametry
Pohlaví Pánské
Typ hráče Pokročilý rekreační, Sportovní
Promíjivost Vysoká
Standardní shaft (Ocel) True Temper Elevate 95
Standardní shaft (Grafit) Project X Cypher 2.0