Callaway Paradym AI Smoke HL, golfová železa

Upřesněte výběr produktu

3 990 Kč
Na míru - Vámi zvolenou specifikaci necháme vyrobit přímo v custom centru vybrané značky. Jsme autorizovaný obchod a garantujeme vám 100% kvalitu dodaného vybavení.
ks
(0 ks na skladě)
Callaway

Ideální železa pro rekreační hráče, kteří mají problém dostávat míček do vzduchu. Model AI Smoke HL má extrémně nízko umístěné těžiště, díky kterému budou i přitopnuté odpaly startovat výše. Zlepšíte tak kontrolu nad dopadem a míček se vám častěji udrží na greenu. Nový design hlav a impaktová plocha zajistí, že i když netrefíte míček přesně na středu, bude startovat výše, bude mít minimální ztráty na vzdálenosti a zároveň i dostatek spinu pro skvělou kontrolu. Více

Kód produktu: P00046 Doprava a platba

Model AI Smoke HL má v porovnáním s modelem AI Smoke jiné rozložení váhy v hlavě. Níže umístěné těžiště, podpořené wolframovým závažím, nabízí vyšší vzletový úhel, který pomůže rekreačním hráčům míček snadněji dostávat do vzduchu pro ideální spin a maximální carry vzdálenost. Nový moderní tvar zahrnuje delší vzdálenost od krčku ke špičce, tenkou horní linku a optimalizovanou šířku patky, pro vysokou promíjivost bez kompromisu na sportovnější vzhled.

Prožijte totální revoluci ve výkonu želez s novými golfovými železy Callaway AI Smoke, která přinášejí průlomovou technologii AI Smart Face™. Tato revoluční technologie optimalizuje výkon želez pomocí údajů o švihu tisíců skutečných golfistů. Sada švihové dynamiky, nazývaná Swing Code, zahrnuje rychlost švihu, pozici hlavy a úhel impaktové plochy při kontaktu s míčkem. Výsledkem je impaktová plocha, která podporuje maximální vzdálenost s minimálním rozptylem při hře do greenu i při úderech mimo střed hlavy.

Vyvážení vzdálenosti, kontroly a přesnosti prostřednictvím pokročilých technologií AI je dalším klíčovým benefitem těchto želez. Tradičně delší délky holí zvyšují rychlost švihu a vzdálenost, ale za cenu snížené kontroly. Díky inovativnímu procesu AI mohou golfisté zažít výhody větší vzdálenosti s o 1/4" delšími shafty u středních a dlouhých želez, aniž by se ztratila kontrola a předvídatelnost ran do greenu.

Každý úder bude pocitově měkčí z každého místa na hřišti díky zlepšené interakci s terénem, způsobené inovativním designem dynamické patky. Každé železo v sadě má individuálně tvarovanou přední spodní hranu a patku pro dokonalý kontakt s míčkem, bez ohledu na povrch, ze kterého právě hrajete.

S golfovými železy Callaway AI Smoke HL získáte nejen nejnovější technologie, ale také dokonalou kombinaci výkonu, vzdálenosti a přesnosti. Posuňte svou hru na vyšší úroveň s těmito železy, která zcela mění pravidla golfového vybavení.

Parametry
Pohlaví Pánské
Typ hráče Rekreační, Pokročilý rekreační
Promíjivost Maximální
Standardní shaft (Ocel) True Temper Elevate 85
Standardní shaft (Grafit) Project X Cypher 2.0