Callaway Paradym Ai Smoke HL Hybrid

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje
Pravé
Project X Cypher 60, Regular (grafitový)

7 590 Kč
ks
Callaway

Kód produktu: P00036 Doprava a platba

Nové pojetí designu hlav u hybridů.
Model AI Smoke HL má v porovnání s modelem AI Smoke nižší profil, díky kterému budete mít vyšší vzletový úhel (HL = High Launch) pro větší carry vzdálenost a lepší kontrolu nad dopadem. AI Smoke HL bude ideální volbou pro rekreační hráče, kteří často používají hybrid pro hru do greenu. Vyšší trajektorie, strmější dopadový úhel a dostatek spinu zajistí, že míček najdete vždy v blízkosti dopadu na green. Nový tvar patky navíc nabízí vylepšenou interakci s terénem, ze kterého se chystáte zahrát a zajišťuje přesnější a čistý kontakt.

Průlomový výkon při vývoji impaktové plochy hybridu.
Zcela nový Ai Smart Face optimalizuje výkon pružení impaktové plochy na základě dat o švihu od tisíců skutečných golfistů. Tento soubor dynamiky švihu neboli Swing Code se skládá z rychlosti švihu, pozice hlavy a úhlu impaktové plochy těsně před úderem. To podporuje maximální vzdálenost s těsným rozptylem při hře do greenu.

Výjímečna vzdálenost díky novému wolframovému závaží.
Zažijte výjimečnou vzdálenost s inovativním rozložením váhy díky použití wolframových závaží. Díky bezproblémové integraci wolframu s vysokou hustotou, byla změněna strategická pozice těžiště. Výsledkem je optimální rotace míčku pro ideální výšku ran, vzdálenost, stabilitu a předvídatelnost.

Parametry
Pohlaví Pánské
Typ hráče Rekreační, Pokročilý rekreační
Nastavitelný loft Ano
Promíjivost Maximální
Headcover Ano