Callaway Paradym Ai Smoke Hybrid - Držení: Pravé, Loft: 18°, Shaft: Project X Cypher 70, Stiff (grafitový)

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje
Pravé

7 590 Kč
Na objednávku Sledovat dostupnost - Zboží na objednávku pro vás rádi objednáme u dodavatele. Obvykle je dodací lhůta 7-14 dní.
ks
(0 ks na skladě)
Callaway

Kód produktu: 59058 Doprava a platba

Nové pojetí designu hlav u hybridů.
Nový hybrid Ai Smoke má zcela nový moderní design. Díky většímu celkovému profilu se zvýšila promíjivost a důvěra v přesnější trefování na středu. Nový tvar patky navíc nabízí vylepšenou interakci s terénem, ze kterého se chystáte zahrát a zajišťuje přesnější a čistý kontakt.

Průlomový výkon při vývoji impaktové plochy hybridu.
Zcela nový Ai Smart Face optimalizuje výkon pružení impaktové plochy na základě dat o švihu od tisíců skutečných golfistů. Tento soubor dynamiky švihu neboli Swing Code se skládá z rychlosti švihu, pozice hlavy a úhlu impaktové plochy těsně před úderem. To podporuje maximální vzdálenost s těsným rozptylem při hře do greenu.

Výjímečna vzdálenost díky novému wolframovému závaží.
Zažijte výjimečnou vzdálenost s inovativním rozložením váhy díky použití wolframových závaží. Díky bezproblémové integraci wolframu s vysokou hustotou, byla změněna strategická pozice těžiště. Výsledkem je optimální rotace míčku pro ideální výšku ran, vzdálenost, stabilitu a předvídatelnost.

Parametry
Pohlaví Pánské
Typ hráče Pokročilý rekreační, Sportovní
Nastavitelný loft Ano
Promíjivost Vysoká
Headcover Ano