Callaway Paradym Ai Smoke Max D Driver - Držení: Pravé, Loft: 12°, Shaft: MCA Tensei AV Blue 55, Regular

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje
Pravé
MCA Tensei AV Blue 55, Regular

14 990 Kč
Na objednávku Sledovat dostupnost - Zboží na objednávku pro vás rádi objednáme u dodavatele. Obvykle je dodací lhůta 7-14 dní.
ks
(0 ks na skladě)
Callaway

Callaway Paradym Ai Smoke Max D je nový driver od Callaway pro rekreační a pokročilé rekreační hráče, které potěší vyvážením do draw pro rovnější a delší odpaly. Pokud patříte mezi hráče, které trápí slice, nízká trajektorie nebo malá konzistence při hře z týčka, model MAX D může být tím ideálním driverem pro vás. Na rozdíl od modelu MAX nemá zadní posuvné závaží, ale má jedno fixní závaží v zadní části hlavy, které se postará o vyšší trajektorii a ideální spin a druhé fixní závaží blíže krčku, které pomáhá tvarovat rány do draw. Design hlavy MAX D je opticky větší proti modelu MAX. Při založení se budete dívat na hlavu, která má nižší profil a větší vzdálenost od špičky ke krčku pro větší důvěru maximální moment setrvačnosti. Více

Kód produktu: 59048 Doprava a platba

Nový golfový driver Callaway Paradym AI Smoke Max D se vyznačuje revolučními inovacemi, přičemž jedním z klíčových prvků je impaktová plocha vytvořená pomocí umělé inteligence. S využitím reálných dat z tisíců hodin testování hráčů umožňuje tato inovativní technologie eliminovat rozdíly ve vzdálenosti mezi trefenými a netrefenými údery. To zajišťuje konzistentní a přesnější výkon na každém hřišti.

Dalším přínosem je nový design rozmístění hmotnosti v hlavě driveru, který využívá více karbonu. Tento materiál přináší několik významných výhod. Za prvé, umožňuje úsporu hmotnosti - o 15% nižší hmotnost ve srovnání s předchozím modelem. Tato úspora hmotnosti poskytuje prostor pro strategické rozmístění hmotnosti v klíčových oblastech hlavy, což v konečném důsledku přispívá k vyšší promíjivosti a rychlosti míčku.

Kromě toho má použití karbonu další výhody, jako je optimalizace trajektorie. Díky snížení hmotnosti v hlavě a efektivnímu rozmístění, umožňuje karbon vyvážit hlavu pro ideální trajektorií a dosažení maximální vzdálenosti. Kombinace umělé inteligence a inovativního využití karbonu v driveru Paradym AI Smoke Max D posouvá hranice v oblasti hry z týčka a přináší skvělý výkon a individualizaci pro každého golfistu.

Model MAX D má fixní závaží v zadní části hlavy pro vyšší trajektorii a větší promíjivost v porovnání s modelem MAX.

Callaway Paradym Ai Smoke Max D je v nabídce v pravém i levém provedení s lofty 9°, 10,5° a 12°. Standardní délka shaftu je 45,75". Ve standardní konfiguraci je možné ho zakoupit na shaftech PROJECT X CYPHER 2.0 se seniorskou tvrdostí, nebo MCA TENSEI AV BLUE 50gr s tvrdostí regular nebo stiff. Standardním gripem je Golf Pride Tour Velvet 360.

Rádi byste hráli tímto driverem, ale standardní shafty vám nevyhovují? Kontakujte nás a společně vybereme tu nejlepší kombinaci shaftu přesně pro váš švih.

Parametry
Pohlaví Pánské
Typ hráče Rekreační, Pokročilý rekreační
Nastavitelný loft Ano
Promíjivost Maximální
Nastavení trajektorie a tvaru ran Ne
Headcover Ano