Callaway Paradym Ai Smoke Max D Fairway - Držení: Pravé, Loft: 18°, Shaft: Tensei Blue 65, Regular

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje
Pravé
Tensei Blue 65, Regular

9 390 Kč
Na objednávku Sledovat dostupnost - Zboží na objednávku pro vás rádi objednáme u dodavatele. Obvykle je dodací lhůta 7-14 dní.
ks
(0 ks na skladě)
Callaway

Kód produktu: 59055 Doprava a platba

Vysoký vzletový úhel a vyvážení do Draw
Fairwayové dřevo Ai Smoke Max D má upright lie a neutrální úhel impaktové plochy při založení, pro nejvyšší možnou promíjivost a vyšší trajektorii s draw tvarem. Nastavitelná loft u dřeva č. 3 umožňuje hráčům vyladit trajektorii do posledního detailu.

Průlomový výkon na fairwayích díky impaktové ploše vytvořené AI
Fairwayová dřeva Ai Smoke využívají Ai Smart Face; průlomovou technologii v konstrukci obličeje, která byla vyvinuta na základě tisíce skutečných švihů hráčů. Každá Ai Smart Face je navržena tak, aby optimalizovala start míčku a spin, a vytváří tak sweet spot po celé ploše.

Radikální změna díky lehčímu a pevnějšímu karbonovému šasi
Karbonové šasi bylo zdokonaleno tak, aby podporovalo lepší redistribuci hmotnosti. Celková hmotnost 24 g byla přerozdělena po celé hlavě. 12 g je umístěno nízko vpředu, aby se zlepšil vzletový úhel a rotace míčku, a 12 g je umístěno vzadu, aby se zlepšila promíjivost.

Optimální vzletový úhel s vysokou rychlostí, díky wolframového závaží.
Díky použití wolframu bylo možné posunout těžiště (CG) nízko a dopředu. Výsledkem je optimální vzletový úhel a spin, které podporují maximální vzdálenost.

Parametry
Pohlaví Pánské
Typ hráče Rekreační, Pokročilý rekreační
Nastavitelný loft Ano
Promíjivost Maximální
Headcover Ano