Callaway Paradym Ai Smoke Max Driver

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje
Pravé

14 990 Kč
ks
Callaway

Callaway Paradym Ai Smoke Max je nový driver od Callaway pro rekreační a pokročilé rekreační hráče, který přináší na golfový trh impaktovou plochu, vyvinutou pomocí AI. Na základě tisíců odpálených míčků rekreačními a pokročilými rekreačními hráči, byly pomocí AI zpracované výsledky, které odhalily, kde na impaktové ploše hráči míček nejčastěji trefují. Díky tomu se mohli vývojáři Callaway zaměřit na lepší rozložení hmotnosti v hlavě, tvar a tloušťku impaktové plochy pro maximální promíjivost a efektivnější přenos energie ze švihu do míčku. Výsledkem jsou rovnější rány a menší ztráty vzdálenosti u odpalů mimo střed hlavy. Mimo novou impaktovou plochu se můžete těšit i na nastavení loftu a zadního vyvážení pro doladějí preferované trajektorie. Více

Kód produktu: P00016 Doprava a platba

Nový golfový driver Callaway Paradym AI Smoke Max se vyznačuje revolučními inovacemi, přičemž jedním z klíčových prvků je impaktová plocha vytvořená pomocí umělé inteligence. S využitím reálných dat z tisíců hodin testování hráčů umožňuje tato inovativní technologie eliminovat rozdíly ve vzdálenosti mezi trefenými a netrefenými údery. To zajišťuje konzistentní a přesnější výkon na každém hřišti.

Dalším přínosem je nový design rozmístění hmotnosti v hlavě driveru, který využívá více karbonu. Tento materiál přináší několik významných výhod. Za prvé, umožňuje úsporu hmotnosti - o 15% nižší hmotnost ve srovnání s předchozím modelem. Tato úspora hmotnosti poskytuje prostor pro strategické rozmístění hmotnosti v klíčových oblastech hlavy, což v konečném důsledku přispívá k vyšší promíjivosti a rychlosti míčku.

Kromě toho má použití karbonu další výhody, jako je optimalizace trajektorie. Díky snížení hmotnosti v hlavě a efektivnímu rozmístění, umožňuje karbon vyvážit hlavu pro ideální trajektorií a dosažení maximální vzdálenosti. Kombinace umělé inteligence a inovativního využití karbonu v driveru Paradym AI Smoke Max posouvá hranice v oblasti hry z týčka a přináší maximální výkon a individualizaci pro každého golfistu.

Zajímavým prvkem je také pohyblivé závaží umístěné v zadní části hlavy driveru AI Smoke Max. Toto závaží umožňuje hráčům ladit preferovanou trajektorii, přičemž mohou volit mezi fade a draw podle svých individuálních preferencí.

Callaway Paradym Ai Smoke Max je v nabídce v pravém i levém provedení s lofty 9°, 10,5° a 12°. Standardní délka shaftu je 45,75". Ve standardní konfiguraci je možné ho zakoupit na shaftech PROJECT X CYPHER 2.0 se seniorskou tvrdostí, nebo MCA TENSEI AV BLUE 50gr s tvrdostí regular nebo stiff. Standardním gripem je Golf Pride Tour Velvet 360.

Rádi byste hráli tímto driverem, ale standardní shafty vám nevyhovují? Kontakujte nás a společně vybereme tu nejlepší kombinaci shaftu přesně pro váš švih.

Parametry
Pohlaví Pánské
Typ hráče Pokročilý rekreační
Nastavitelný loft Ano
Promíjivost Vysoká
Nastavení trajektorie a tvaru ran Ano
Headcover Ano