Callaway Paradym Ai Smoke Max Fast Driver - Držení: Pravé, Loft: 12°, Shaft: Tensei Blue/Silver 40, Senior

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje
Pravé
Tensei Blue/Silver 40, Senior

14 990 Kč
Na objednávku Sledovat dostupnost - Zboží na objednávku pro vás rádi objednáme u dodavatele. Obvykle je dodací lhůta 7-14 dní.
ks
(0 ks na skladě)
Callaway

Callaway Paradym Ai Smoke Max Fast je nový driver od Callaway pro rekreační hráče s pomalejší švihovou rychlostí. Při výrobě tohoto driveru bylo vše podřízeno nízké celkové váze bez kompromisu na stabilitu a předvídatelnost letu míčku. Proto u něho nenajdete sleeve pro nastavení loftu, je osazený super lehkým grafitovým shaftem a lehkým gripem. Díky nízké celkové váze si mohou i hráči s pomalejším švihem užívat vysokou rychlost míčku a větší vzdálenost z týčka. Design hlavy MAX Fast je podobný modelu MAX D. Při založení se budete dívat na hlavu, která má nižší profil a větší vzdálenost od špičky ke krčku pro větší důvěru maximální moment setrvačnosti. Více

Kód produktu: 197193258377 Doprava a platba

Nový golfový driver Callaway Paradym AI Smoke Max Fast se vyznačuje revolučními inovacemi, přičemž jedním z klíčových prvků je impaktová plocha vytvořená pomocí umělé inteligence. S využitím reálných dat z tisíců hodin testování hráčů umožňuje tato inovativní technologie eliminovat rozdíly ve vzdálenosti mezi trefenými a netrefenými údery. To zajišťuje konzistentní a přesnější výkon na každém hřišti.

Dalším přínosem je nový design rozmístění hmotnosti v hlavě driveru, který využívá více karbonu. Tento materiál přináší několik významných výhod. Za prvé, umožňuje úsporu hmotnosti - o 15% nižší hmotnost ve srovnání s předchozím modelem. Tato úspora hmotnosti poskytuje prostor pro strategické rozmístění hmotnosti v klíčových oblastech hlavy, což v konečném důsledku přispívá k vyšší promíjivosti a rychlosti míčku.

Kromě toho má použití karbonu další výhody, jako je optimalizace trajektorie. Díky snížení hmotnosti v hlavě a efektivnímu rozmístění, umožňuje karbon vyvážit hlavu pro ideální trajektorií a dosažení maximální vzdálenosti. Kombinace umělé inteligence a inovativního využití karbonu v driveru Paradym AI Smoke Max Fast posouvá hranice v oblasti hry z týčka a přináší skvělý výkon a individualizaci pro každého golfistu.

Callaway Paradym Ai Smoke Max Fast Driver je v nabídce v pravém provedení s lofty 10,5° a 12°. Standardní délka shaftu je 45,75". Ve standardní konfiguraci je možné ho zakoupit na shaftech MCA TENSEI AV BLUE / SILVER se seniorskou tvrdostí. Standardním gripem je WINN DRI-TAC LITE 2.0.

Rádi byste hráli tímto driverem, ale standardní shafty vám nevyhovují? Kontakujte nás a společně vybereme tu nejlepší kombinaci shaftu přesně pro váš švih.

Parametry
Pohlaví Pánské
Typ hráče Rekreační
Nastavitelný loft Ne
Promíjivost Maximální
Nastavení trajektorie a tvaru ran Ne
Headcover Ano