Callaway Paradym AI Smoke Max Fast, golfová železa

Upřesněte výběr produktu

4 390 Kč
Na míru - Vámi zvolenou specifikaci necháme vyrobit přímo v custom centru vybrané značky. Jsme autorizovaný obchod a garantujeme vám 100% kvalitu dodaného vybavení.
ks
(0 ks na skladě)
Callaway

Jak už je vidět v názvu, model Fast je o rychlosti. Zcela nová železa v nabídce Callaway, u které byla hlavním měřítkem nízká celková hmotnost, maximální promíjivost a vysoká stabilita. Tento model je pro hráče s pomalejším švihem, kterým umožní švihnout rychleji a využít maximum energie pro delší odpaly. I přes nízkou váhu se můžete těšit na skvělou stabilitu a rovné rány díky novému shaftu, kterým jsou železa osazená. Více

Kód produktu: P00047 Doprava a platba

Callaway AI Smoke Max Fast jsou nejlehčí golfová železa z rodiny AI Smoke. Stejně jako u driveru, dřev a hybridů s označením FAST, bylo u těchto želez vše podřízeno nízké celkové hmotnosti. Z toho budou těžit především rekreační hráči s pomalejším švihem, kteří díky nízké váze dosáhnou větší vzdálenosti a zlepší kontrolu. Níže umístěné těžiště, podpořené wolframovým závažím, nabízí vyšší vzletový úhel, který pomůže rekreačním hráčům míček snadněji dostávat do vzduchu pro ideální spin a maximální carry vzdálenost. Nový moderní tvar zahrnuje delší vzdálenost od krčku ke špičce, tenkou horní linku a optimalizovanou šířku patky, pro vysokou promíjivost bez kompromisu na sportovnější vzhled.

Prožijte totální revoluci ve výkonu želez s novými golfovými železy Callaway AI Smoke, která přinášejí průlomovou technologii AI Smart Face™. Tato revoluční technologie optimalizuje výkon želez pomocí údajů o švihu tisíců skutečných golfistů. Sada švihové dynamiky, nazývaná Swing Code, zahrnuje rychlost švihu, pozici hlavy a úhel impaktové plochy při kontaktu s míčkem. Výsledkem je impaktová plocha, která podporuje maximální vzdálenost s minimálním rozptylem při hře do greenu i při úderech mimo střed hlavy.

Vyvážení vzdálenosti, kontroly a přesnosti prostřednictvím pokročilých technologií AI je dalším klíčovým benefitem těchto želez. Tradičně delší délky holí zvyšují rychlost švihu a vzdálenost, ale za cenu snížené kontroly. Díky inovativnímu procesu AI mohou golfisté zažít výhody větší vzdálenosti s o 1/4" delšími shafty u středních a dlouhých želez, aniž by se ztratila kontrola a předvídatelnost ran do greenu.

Každý úder bude pocitově měkčí z každého místa na hřišti díky zlepšené interakci s terénem, způsobené inovativním designem dynamické patky. Každé železo v sadě má individuálně tvarovanou přední spodní hranu a patku pro dokonalý kontakt s míčkem, bez ohledu na povrch, ze kterého právě hrajete.

S golfovými železy Callaway AI Smoke Max Fast získáte nejen nejnovější technologie, ale také dokonalou kombinaci výkonu, vzdálenosti a přesnosti. Posuňte svou hru na vyšší úroveň s těmito železy, která zcela mění pravidla golfového vybavení.

Parametry
Pohlaví Pánské
Typ hráče Rekreační, Pokročilý rekreační
Promíjivost Maximální
Standardní shaft (Grafit) Tensei Blue/Silver 40, Senior