Callaway Paradym Ai Smoke Max Fast Hybrid - Držení: Pravé, Loft: 21°, Shaft: Tensei Blue/Silver 40, Senior

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje
Pravé
Tensei Blue/Silver 40, Senior

7 590 Kč
Na objednávku Sledovat dostupnost - Zboží na objednávku pro vás rádi objednáme u dodavatele. Obvykle je dodací lhůta 7-14 dní.
ks
(0 ks na skladě)
Callaway

Kód produktu: P00037-1 Doprava a platba

Nízká celková váha hole pro maximální rychlost švihu. Ideální pro rekreační hráče s pomalejší švihovou rychlostí. 

Stejně jako u driveru a dřeva označeného AI Smoke FAST bylo u tohoto hybridu všechno podřízené nízké hmotnosti. Nižší celková váha umožňuje hráčům s pomalejším švihem švihat rychleji pro efektivnější přenos energie do míčku. I přes nízkou hmotnost si hybrid zachovává vysokou stabilitu a kontrolu. Těšit se můžete na vyšší trajektorii, maximální promíjivost a skvělou carry vzdálenost. Nový tvar patky navíc nabízí vylepšenou interakci s terénem, ze kterého se chystáte zahrát a zajišťuje přesnější a čistý kontakt.

Průlomový výkon při vývoji impaktové plochy hybridu.
Zcela nový Ai Smart Face optimalizuje výkon pružení impaktové plochy na základě dat o švihu od tisíců skutečných golfistů. Tento soubor dynamiky švihu neboli Swing Code se skládá z rychlosti švihu, pozice hlavy a úhlu impaktové plochy těsně před úderem. To podporuje maximální vzdálenost s těsným rozptylem při hře do greenu.

Výjímečna vzdálenost díky novému wolframovému závaží.
Zažijte výjimečnou vzdálenost s inovativním rozložením váhy díky použití wolframových závaží. Díky bezproblémové integraci wolframu s vysokou hustotou, byla změněna strategická pozice těžiště. Výsledkem je optimální rotace míčku pro ideální výšku ran, vzdálenost, stabilitu a předvídatelnost.

Parametry
Pohlaví Pánské
Typ hráče Rekreační
Nastavitelný loft Ne
Promíjivost Maximální
Headcover Ano