Callaway Paradym Ai Smoke Max Triple Diamond Fairway - Držení: Pravé, Loft: 18°, Shaft: Project X Denali Black 70, X-Stiff

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje

9 390 Kč
Na objednávku Sledovat dostupnost - Zboží na objednávku pro vás rádi objednáme u dodavatele. Obvykle je dodací lhůta 7-14 dní.
ks
(0 ks na skladě)
Callaway

Kód produktu: P00022-6 Doprava a platba

Pronikavý let míčku s nízkým spinem
Díky ocelovému plátu na patce a přednímu závaží je model Triple Diamond vhodný pro hráče s rychlejším švihem, kteří preferují nižší, pronikavý let míčku a nižší spin. Adaptér pro nastavení loftu umožňuje hráčům dokonalé doladění výšky ran a doběhu míčku.

Průlomový výkon na fairwayích díky impaktové ploše vytvořené AI
Fairwayová dřeva Ai Smoke využívají Ai Smart Face; průlomovou technologii v konstrukci obličeje, která byla vyvinuta na základě tisíce skutečných švihů hráčů. Každá Ai Smart Face je navržena tak, aby optimalizovala start míčku a spin, a vytváří tak sweet spot po celé ploše.

Radikální změna díky lehčímu a pevnějšímu karbonovému šasi
Karbonové šasi bylo zdokonaleno tak, aby podporovalo lepší redistribuci hmotnosti. Celková hmotnost 24 g byla přerozdělena po celé hlavě. 12 g je umístěno nízko vpředu, aby se zlepšil vzletový úhel a rotace míčku, a 12 g je umístěno vzadu, aby se zlepšila promíjivost.

Optimální vzletový úhel s vysokou rychlostí, díky wolframového závaží.
Díky použití wolframu bylo možné posunout těžiště (CG) nízko a dopředu. Výsledkem je optimální vzletový úhel a spin, které podporují maximální vzdálenost.

Parametry
Pohlaví Pánské
Typ hráče Sportovní, Výkonnostní
Nastavitelný loft Ano
Promíjivost Nižší
Headcover Ano