Callaway Paradym Ai Smoke Triple Diamond Driver - Držení: Levé, Loft: 10,5°, Shaft: Project X Denali Black 70, Stiff

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje

14 990 Kč
Na objednávku Sledovat dostupnost - Zboží na objednávku pro vás rádi objednáme u dodavatele. Obvykle je dodací lhůta 7-14 dní.
ks
(0 ks na skladě)
Callaway

Callaway Paradym Ai Smoke Triple Diamond je nový driver od Callaway pro sportovní a výkonnostní hráče, kteří od svého driveru očekávají maximální možnost tvarovat rány. Model Triple Diamond má v porovnání s ostatními drivery AI Smoke nejnižší spin a vyvážení pro nejvyšší rychlost míčku. Na základě tisíců odpálených míčků rekreačními a pokročilými rekreačními hráči, byly pomocí AI zpracované výsledky, které odhalily, kde na impaktové ploše hráči míček nejčastěji trefují. Díky tomu se mohli vývojáři Callaway zaměřit na lepší rozložení hmotnosti v hlavě, tvar a tloušťku impaktové plochy pro maximální promíjivost a efektivnější přenos energie ze švihu do míčku. Výsledkem jsou rovnější rány a menší ztráty vzdálenosti u odpalů mimo střed hlavy. Více

Kód produktu: P00019-49 Doprava a platba

Nový golfový driver Callaway Paradym Ai Smoke Triple Diamond se vyznačuje revolučními inovacemi, přičemž jedním z klíčových prvků je impaktová plocha vytvořená pomocí umělé inteligence. S využitím reálných dat z tisíců hodin testování hráčů umožňuje tato inovativní technologie eliminovat rozdíly ve vzdálenosti mezi trefenými a netrefenými údery. To zajišťuje konzistentní a přesnější výkon na každém hřišti.

Dalším přínosem je nový design rozmístění hmotnosti v hlavě driveru, který využívá více karbonu. Tento materiál přináší několik významných výhod. Za prvé, umožňuje úsporu hmotnosti - o 15% nižší hmotnost ve srovnání s předchozím modelem. Tato úspora hmotnosti poskytuje prostor pro strategické rozmístění hmotnosti v klíčových oblastech hlavy, což v konečném důsledku přispívá k vyšší promíjivosti a rychlosti míčku.

Kromě toho má použití karbonu další výhody, jako je optimalizace trajektorie. Díky snížení hmotnosti v hlavě a efektivnímu rozmístění, umožňuje karbon vyvážit hlavu pro ideální trajektorií a dosažení maximální vzdálenosti. Kombinace umělé inteligence a inovativního využití karbonu v driveru Callaway Paradym Ai Smoke Triple Diamond posouvá hranice v oblasti hry z týčka a přináší maximální výkon a individualizaci pro každého golfistu.

Callaway Paradym Ai Smoke Triple Diamond je v nabídce v pravém 8°, 9°, 10,5° i levém provedení 9°, 10,5°. Standardní délka shaftu je 45,75". Ve standardní konfiguraci je možné ho zakoupit na shaftech PROJECT X DENALI BLACK. Standardním gripem je Golf Pride Tour Velvet 360.

Rádi byste hráli tímto driverem, ale standardní shafty vám nevyhovují? Kontakujte nás a společně vybereme tu nejlepší kombinaci shaftu přesně pro váš švih.

Parametry
Pohlaví Pánské
Typ hráče Sportovní, Výkonnostní
Nastavitelný loft Ano
Promíjivost Nižší
Nastavení trajektorie a tvaru ran Ne
Headcover Ano