Callaway Pull On City Short, Caviar

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje

od 2 090 Kč
ks
Callaway

Objevte spojení elegance a inovace s Callaway Pull On City Short - dámské golfové kraťasy, které definují nový standard pro golfový šatník. Navržené s ohledem na ženu, která hledá dokonalost na i mimo hřiště, tyto kraťasy kombinují sofistikovaný vzhled s vyšším pasem a délkou na kolena s nejmodernějšími technologiemi pro maximální pohodlí a výkon. Více

Kód produktu: 23312 Doprava a platba

Vyrobené ze strečového materiálu, který se přizpůsobí vašemu pohybu. Callaway Pull On City Short vám umožní bezproblémově přecházet od jedné jamky k druhé, zatímco UV ochrana chrání vaši pokožku před škodlivými slunečními paprsky. Antibakteriální úprava zajišťuje, že se budete cítit svěže i po celodenním nošení, a rychle schnoucí materiál efektivně reguluje teplotu pro maximální pohodlí.

Callaway Pull On City Short jsou nejen praktické, ale i nesmírně stylové. Jejich bezproblémový design a černá barva "Caviar" přidávají na eleganci a snadno se kombinují s jakýmkoli golfovým outfitem. Ať už plánujete den na hřišti nebo oběd v klubovně, tyto kraťasy jsou ideální volbou pro každou příležitost.

Parametry
Pohlaví Dámské
Barva Černá