DEMO Callaway Apex 21 Hybrid, Levý, 19°, Grafit, Regular - bez HEADCOVERU

Běžná cena 6 890 Kč. Ušetříte 40% (2 756 Kč) 4 134 Kč
Prodej skončil Sledovat dostupnost
Callaway

Callaway Apex 21 je golfový hybrid pro rekreační a pokročilé rekreační hráče, kteří ho nejčastěji použijí pro hru do greenu a jako záchrannou hůl. Díky vysoké promíjivosti a vyvážení pro vyšší trajektorii budete míček zasahovat přesněji bez větší ztráty vzdálenosti u netrefených odpalů a dosahovat ideální výšky ran, snadněji než dlouhými železy. Ideální kombinace pro přípravu lepších pozic na skórování. Více

Kód produktu: 48706 Doprava a platba

Výjimečná rychlost míčku a promíjivost díky nové technologii Jailbreak A.I. Nové vzpěry, které spojují vršek a spodek hlavy slouží jako opora impaktové ploše, která je tenčí než kdykoliv před tím pro maximální trampolínový efekt. Díky novému vyztužení budou vaše odpaly delší aniž byste zvyšovali svou švihovou rychlost. Unikátní, proměnlivá tloušťka impaktové plochy zvyšuje rychlost míčku i mimo sweetspot pro vyšší konzistenci a stabilitu odpalů.

Vysoký vzletový úhel pro ideální spin a maximální carry vzdálenost. Nová wolframová závaží rozmístěná do ideálních pozic u jednotlivých loftů zajišťují optimální rozestupy mezi vzdálenostmi a perfektní kontrolu nad doběhem. 

Nastavitelný loft pro vyladění preferované trajektorie. Svůj hybrid si díky nastavitelnému loftu můžete nastavit pro maximální carry vzdálenost, nebo vzdálenost s doběhem. Díky tomu si můžete hůl nastavit přesně pro situace, kdy ji budete nejčastěji používat.