TaylorMade Qi10 Max Hybrid, pro ženy

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje
Pravé
Fujikura Speeder NX TCS 40, Ladies (grafitový)

7 990 Kč
ks
TaylorMade

Kód produktu: P00054 Doprava a platba

Qi10 Max je hybrid optimalizovaný pro vysoký vzletový úhel a maximální promíjivost.

Extrémní vyvážení po obvodu a velmi nízko umístěné těžiště, vytváří všestranně použitelný hybrid, navržený pro vysoký start míčku, dlouhou carry vzdálenost a maximální promíjivost. Díky nižšímu profilu impaktové plochy se budete snadno dostávat pod míček a trefovat ho tak, aby letěl vysoko pro dosažení větší carry vzdálenosti. Hybridy Qi10 Max jsou dispozici až do loftu 35° pro ideální náhradu dlouhých a středních želez.

Nový karbonový vršek hlavy

Nová karbonová korunka umožnila nové rozložení hmoty a společně s nízko umístěným těžištěm zvyšuje promíjivost pro delší a rovnější odpaly. Čistý vzhled hlavy při založení působí důvěryhodně a zlepšuje míření.

Osvědčené technologie TaylorMade.

Patka V Steel™ je ikonická technologie TaylorMade, která zůstává věrná svému dědictví tím, že zlepšuje interakci s trávníkem pro maximální konzistenci. Thru-Slot Speed Pocket, je kapsa, která podporuje flexi impaktové plochy pro maximální vzdálenost a zároveň tlumí vibrace při odpalech mimo střed hlavy. Zaoblení impaktové plochy Twist Face koriguje směr letu míčku při odpalech na špičce nebo na patce, výsledkem jsou rovnější, delší a předvídatelnější rány.

Parametry
Pohlaví Dámské
Typ hráče Rekreační, Pokročilý rekreační
Nastavitelný loft Ne
Promíjivost Maximální
Headcover Ano