Peter Millar Yacht Stripe Mesh Polo, White

Kód: 45704
Akce
Značka: Peter Millar
2 390 Kč –30 %
Peter Millar Yacht Stripe Mesh Polo, White
2 390 Kč –30 % 1 669 Kč

Zvolte variantu

Peter Millar Yacht Stripe Mesh potěší všechny milovníky jemných vodorovných linek. Tento model se od ostatních liší hrubším vnějším vzhledem, který evokuje retro styl, ovšem vnitřek pola je broušený pro maximální pohodlí. Stejně jako ostatní modely od Peter Millar je i toto polo neuvěřitelně lehké, vzdušné a strečové do všech stran pro maximální svobodu pohybu. Určitě potěší i technologie rychlého odvětrávání, které zabraňuje tvoření skvrn od potu. Díky delší svěžesti se po hře můžete v klidu posadit v klubovně s přáteli nebo skočit na večeři do města.

Detailní informace

Velikost: XL
Prodej skončil | 45704
2 390 Kč
1 669 Kč

Detailní popis produktu

Modely oblečení a doplňků značky Peter Millar, která byla založena v roce 2001, se během několika let staly oblíbeným stylem pravých gentlemanů jak na golfovém hřišti, v kanceláři tak i ve městě. Od originálních kašmírových svetrů až po širokou škálu neformálních a formálních oděvů zahrnuje oblečení Peter Millar klasický, starosvětský styl, zářivý v ostrých detailech při vynikajícím řemeslném zpracování.

Golfová kolekce Peter Millar si rychle získává oblibu mezi profesionály i amatéry po celém světě. Na PGA Tour mají hned několik ambasadorů mezi které patří třeba Lee Westwood, Jamie Donaldson, Brandt Snedeker, Louis Oosthuizen a mnoho dalších.

Pokud jednou oblečení značky Peter Millar vyzkoušíte, zamilujete si ho a už nebudete chtít oblékat nic jiného.

Doplňkové parametry

Kategorie: Golfová trička
Pohlaví: Pánské

Modely oblečení a doplňků značky Peter Millar, která byla založena v roce 2001, se během několika let staly oblíbeným stylem pravých gentlemanů jak na golfovém hřišti, v kanceláři tak i ve městě. Od originálních kašmírových svetrů až po širokou škálu neformálních a formálních oděvů zahrnuje oblečení Peter Millar klasický, starosvětský styl, zářivý v ostrých detailech při vynikajícím řemeslném zpracování.

Golfová kolekce Peter Millar si rychle získává oblibu mezi profesionály i amatéry po celém světě. Na PGA Tour mají hned několik ambasadorů mezi které patří třeba Lee Westwood, Jamie Donaldson, Brandt Snedeker, Louis Oosthuizen a mnoho dalších.

Pokud jednou oblečení značky Peter Millar vyzkoušíte, zamilujete si ho a už nebudete chtít oblékat nic jiného.

PM