Ping 2021 Anser 2

Kód: 48753
Značka: Ping
7 990 Kč

Zvolte variantu

Ping 2021 je nová řada golfových patrů od Pingu, která zahrnuje 11 různých hlav s různým vyvážením. Konzistence a předvídatelnost v pocitu i výkonu zajišťují, že nové Ping 2021 zlepšují výsledky na greeny. Dosahují nové úrovně odpouštění a stability, spoléhající se na konstrukci z nerezové oceli, wolframu a vložky z polymeru pro měkký pocit a precizní rolování míčku po greenu.

Detailní informace

Držení: Pravé, Délka: 34“
Nelze objednat online. Volejte 724 948 586 | 48753
7 990 Kč
Držení: Levé, Délka: 35"
Nelze objednat online. Volejte 724 948 586 (1 ks) | 52123
7 990 Kč

Detailní popis produktu

Ping 2021 jsou osazené novou impaktovou plochou, která se skládá ze dvou vrstev. Vnitřní, tvrdší vrstva pro lepší kontrolu vzdálenosti. Vnější vrstva má nové, tenčí a mělčí drážky pro lepší rolování míčku a minimální rozdíly mezi trefením na středu a mimo efektivní oblast.

Golfový patr Ping 2021 je možné vybírat z modelů

Ping 2021 Anser
Nestárnoucí legenda. Desing který se používá dlouhá desetiletí, který byl u zrodu prvních patentů Pingu a ovlivnil celý golfový trh patrů. Vyvážený wolframovými závažími na špičce a patce pro maximální promíjivost. Zaoblené rohy a hrany a středová linka pro snadnější míření. Ideální pro hráče, kteří patují po mírném oblouku, plynule a přirozeně.

Ping 2021 Anser 2
Má stejné vlastnosti jako Anser s tím, že má delší, užší hlavu a ostřejší rohy a hrany.

Ping 2021 Anser 4
Pro milovníky kladívek. Stejný design jako Anser 2 s tím, že je vyvážený pro hráče patující po silném oblouku.

Ping 2021 Kushin 4
Ideální pro hráče, kteří přeferují vzhled kladívka s rozšířenou hlavou pro lepší míření, kontrolu a konzistenci. Vyvážený pro hráče patující po silnějším oblouku.

Ping 2021 CA 70
Poloviční mallet, který maximalizuje promíjivost a zmenšuje rozdíly ve vzdálenosti u trefených a netrefených patů. Těšit se můžete na kontrastní černou barvu a bílou linku na míření. Vhodný pro hráče patující po linii k jamce nebo po mírném oblouku.

Ping 2021 DS 72
Poloviční mallet pro vysokou stabilitu a snadnější mížení. Vhodný pro hráče patující po linii k jamce nebo mírném oblouku.

Ping 2021 Tyne 4
Tento model je symbolem stability a vysoké promíjivosti. Boční křídla zvyšují stabilitu a přenost vašich patrů nejen opticky při založení. Vhodný pro hráče patující po silném oblouku.

Ping 2021 Tyne C
Má menší hlavu než model Tyne 4 a oblíbí si ho hráči, kteří preferují ukotvení shaftu na střed hlavy. Vhodný pro hráče, patující po linii k jamce.

Ping 2021 Fetch
Osvědčený model, který má dutou hlavu pro úsporu hmotnosti. To umožnilo nové vyvážení maximálně do okraju pro vysokou promíjivosti. Ideální pro hráče patující po linii k jamce.

Ping 2021 Oslo H
Podobný modelu Fetch s rozdílným ukotvením shaftu do hlavy. Vhodný pro hráče patující po mírném oblouku.

Ping 2021 Harwood
Experiment, kterým Ping uvedl na trh putter s nejvyšším momentem setrvačnosti. Díky rozmístění wolframových závaží do každého koutku patru se můžete těšit na nejstabilnější patr v nabídce Pingu. Ideální pro hráče patující po linii k jamce nebo mírném oblouku.

Doplňkové parametry

Kategorie: Golfové puttery
Pohlaví: Pánské, Dámské
Držení: Pravé i Levé
Typ patru: Blade
Váha hlavy: 350 gr.
Typ nápřahu: Slight Arc (Mírný oblouk)

Američan Karsten Solheim byl jako golfista natolik nespokojený s nabídkou patrů, že v roce 1959 opustil pozici inženýra v General Electric a ve své garáži vyrobil vlastní prototyp golfového patru. Příběh zní jako pohádka, ale právě na práci Mr. Solheima stojí celý trh s puttery a Ping vlastní většinu patentů v této oblasti. V součastnosti je Ping jednou z nejpopulárnějších golfových značek s kompletní nabídkou golfového vybavení pro rekreační a výkonnostní hráče.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení