Odpálili jsme podzimní výprodeje oblečení a bot. Sleva minimálně 30% na většinu kolekce Jaro/Léto 2023. Zboží ve výprodeji je označené zeleným štítkem Výprodej 2023.

Ping 2021 Anser

Kód: 52119
Akce Nelze objednat online
Značka: Ping
7 990 Kč –14 %
Ping 2021 Anser
7 990 Kč –14 % 6 792 Kč

Zvolte variantu

Ping 2021 je nová řada golfových patrů od Pingu, která zahrnuje 11 různých hlav s různým vyvážením. Konzistence a předvídatelnost v pocitu i výkonu zajišťují, že nové Ping 2021 zlepšují výsledky na greeny. Dosahují nové úrovně odpouštění a stability, spoléhající se na konstrukci z nerezové oceli, wolframu a vložky z polymeru pro měkký pocit a precizní rolování míčku po greenu.

Detailní informace

Délka: 35", Držení: Pravé
Skladem (1 ks) | 52119
Můžeme doručit do: 6.10.2023
7 990 Kč
6 792 Kč

Detailní popis produktu

Ping 2021 jsou osazené novou impaktovou plochou, která se skládá ze dvou vrstev. Vnitřní, tvrdší vrstva pro lepší kontrolu vzdálenosti. Vnější vrstva má nové, tenčí a mělčí drážky pro lepší rolování míčku a minimální rozdíly mezi trefením na středu a mimo efektivní oblast.

Golfový patr Ping 2021 je možné vybírat z modelů

Ping 2021 Anser
Nestárnoucí legenda. Desing který se používá dlouhá desetiletí, který byl u zrodu prvních patentů Pingu a ovlivnil celý golfový trh patrů. Vyvážený wolframovými závažími na špičce a patce pro maximální promíjivost. Zaoblené rohy a hrany a středová linka pro snadnější míření. Ideální pro hráče, kteří patují po mírném oblouku, plynule a přirozeně.

Ping 2021 Anser 2
Má stejné vlastnosti jako Anser s tím, že má delší, užší hlavu a ostřejší rohy a hrany.

Ping 2021 Anser 4
Pro milovníky kladívek. Stejný design jako Anser 2 s tím, že je vyvážený pro hráče patující po silném oblouku.

Ping 2021 Kushin 4
Ideální pro hráče, kteří přeferují vzhled kladívka s rozšířenou hlavou pro lepší míření, kontrolu a konzistenci. Vyvážený pro hráče patující po silnějším oblouku.

Ping 2021 CA 70
Poloviční mallet, který maximalizuje promíjivost a zmenšuje rozdíly ve vzdálenosti u trefených a netrefených patů. Těšit se můžete na kontrastní černou barvu a bílou linku na míření. Vhodný pro hráče patující po linii k jamce nebo po mírném oblouku.

Ping 2021 DS 72
Poloviční mallet pro vysokou stabilitu a snadnější mížení. Vhodný pro hráče patující po linii k jamce nebo mírném oblouku.

Ping 2021 Tyne 4
Tento model je symbolem stability a vysoké promíjivosti. Boční křídla zvyšují stabilitu a přenost vašich patrů nejen opticky při založení. Vhodný pro hráče patující po silném oblouku.

Ping 2021 Tyne C
Má menší hlavu než model Tyne 4 a oblíbí si ho hráči, kteří preferují ukotvení shaftu na střed hlavy. Vhodný pro hráče, patující po linii k jamce.

Ping 2021 Fetch
Osvědčený model, který má dutou hlavu pro úsporu hmotnosti. To umožnilo nové vyvážení maximálně do okraju pro vysokou promíjivosti. Ideální pro hráče patující po linii k jamce.

Ping 2021 Oslo H
Podobný modelu Fetch s rozdílným ukotvením shaftu do hlavy. Vhodný pro hráče patující po mírném oblouku.

Ping 2021 Harwood
Experiment, kterým Ping uvedl na trh putter s nejvyšším momentem setrvačnosti. Díky rozmístění wolframových závaží do každého koutku patru se můžete těšit na nejstabilnější patr v nabídce Pingu. Ideální pro hráče patující po linii k jamce nebo mírném oblouku.

Doplňkové parametry

Kategorie: Golfové puttery
Pohlaví: Pánské, Dámské
Držení: Pravé i Levé
Typ patru: Blade
Váha hlavy: 350 gr.
Typ nápřahu: Slight Arc (Mírný oblouk)

Američan Karsten Solheim byl jako golfista natolik nespokojený s nabídkou patrů, že v roce 1959 opustil pozici inženýra v General Electric a ve své garáži vyrobil vlastní prototyp golfového patru. Příběh zní jako pohádka, ale právě na práci Mr. Solheima stojí celý trh s puttery a Ping vlastní většinu patentů v této oblasti. V součastnosti je Ping jednou z nejpopulárnějších golfových značek s kompletní nabídkou golfového vybavení pro rekreační a výkonnostní hráče.