Odpálili jsme podzimní výprodeje oblečení a bot. Sleva minimálně 30% na většinu kolekce Jaro/Léto 2023. Zboží ve výprodeji je označené zeleným štítkem Výprodej 2023.

Ping 2023 Mundy

Kód: 53921
Novinka Nelze objednat online
Značka: Ping
8 490 Kč

Zvolte variantu

Typ: Mallet | Face: Vložka PEBAX | Váha hlavy: 355gr | Typ nápřahu: po linii k jamce | Shaft: ocelový. Mundy má impaktovou plochu osazenou vložkou PEBAX, která dává měkčí pocit a tišší zvuk. Vysoké promíjivosti bylo dosaženo použitím hliníkového těla, osazeným ocelovým spodkem, který posouvá těžiště daleko od impaktové plochy. I paty trefené mimo střed hlavy budou skvěle rolovat a vy budete mít perfektní kontrolu vzdálenosti.

Délka: 34“, Držení: Pravé
Skladem (2 ks) | 53921
Můžeme doručit do: 5.10.2023
8 490 Kč

Detailní popis produktu

Popis produktu není dostupný

Američan Karsten Solheim byl jako golfista natolik nespokojený s nabídkou patrů, že v roce 1959 opustil pozici inženýra v General Electric a ve své garáži vyrobil vlastní prototyp golfového patru. Příběh zní jako pohádka, ale právě na práci Mr. Solheima stojí celý trh s puttery a Ping vlastní většinu patentů v této oblasti. V součastnosti je Ping jednou z nejpopulárnějších golfových značek s kompletní nabídkou golfového vybavení pro rekreační a výkonnostní hráče.