Ping G410 Fairway

Kód: 36449
Akce Možnost otestovat
Značka: Ping
6 392 Kč
Objednávka na 724 948 586
Držení
Shaft
Loft
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Ping G410 Fairway dřeva jsou tu ve třech velikostech hlavy. Standardní varianta, SFT a LST. Každá určená pro jiný typ hráče a preferovaný let míčku. Díky možnosti nastavení loftu o +- 1,5° si můžete dřevo nastavit přesně pro vyplnění vzdálenostních mezer mezi driverem a nejdelším železem (hybridem), které hrajete. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ping G410 standardní hlava je vyrobená pro nejširší skupinu rekreačních i sportovních hráčů, kteří preferují vyšší let míčku a spin pro univerzální použití z týčka i fairwaye.

Ping G410 SFT (Straight flight technology) je vyvážená více k patce a má větší objem hlavy pro vyšší moment setrvačnosti. Výsledkem je eliminace šlajzu a snadnější dosažení ideální trajektorie.

Ping G410 LST (Low spin technology) mají menší objem hlavy a jsou vyvážené pro nižší, pronikavou trajektorii a nižší spin. Ideální volba pro hráče, kteří mají na dřevech vysoký spin a kvůli tomu tomu přichází o vzdálenost. Snadné tvarování ran.

Nastavení loftu (Trajectory Tuning 2.0).

Loft můžete měnit až do osmi různých pozic. Díky tomu si můžete zvyšovat nebo snižovat trajektorii podle toho jestli preferujete nízkou pronikavou trajektorii s delším doběhem, nebo vyšší trajektorii pro maximální carry vzdálenost. Při testování v CityGolf fitting centru vám driver nastavíme na ideální loft podle měření na TrackManu.

Vylepšená aerodynamika (Dragonfly Technologie)

Výstupky na vršku hlavy zlepšují klouzání vzduchem při švihu a zabraňují přetáčení kvůli odporu vzduchu. Každý stupeň vychýlení je při vysoké rychlosti švihu fairwayovým dřevem znát a proto Ping aerodynamice věnuje velkou pozornost.

Nové shafty

Ping rozšiřuje nabídku shaftů. Nyní si můžete driver vybrat na lehkých nebo těžkých grafitových shaftech, přesně podle vaší švihové rychlosti. Dostupné shafty jsou: PING Alta CB 65 Red, PING Tour 65, PING Tour 75, Project X EvenFlow Black 85, Mitsubishi Tensei CK Orange 70.

Doplňkové parametry

Kategorie: Fairwayová dřeva
Pohlaví: Pro muže
Typ hráče: Pokročilý rekreační, Sportovní

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: