Ping G410 LST Driver

Kód: 44850
Akce
Značka: Ping
12 590 Kč –30 %
download g410 driver 9 deg lst sole ad 2790
12 590 Kč –30 % 8 813 Kč
Objednávka na 724 948 586
Držení
Shaft
Loft
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Ping G410 je novinka na thu driverů od Pingu. Vysoká promíjivost a rychlost míče v menší, kompaktní hlavě. Díky novým možnostem nastavení loftu a pohyblivých závaží můžete vyladit svou preferovanou trajektorii pro maximální carry nebo celkovou vzdálenost. Ping G410 je ideální pro všechny typy hráčů bez rozdílu výkonnosti. Můžete je vidět jak v bagu Ping ambasadorů na PGA Tour tak mezi rekreačními hráči po celém světě. Model G410 je dostupný ve třech variantách - Plus, SFT a LST.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Model Ping G410 Plus je možné zakoupit s loftem 9°, 10,5° nebo 12°. Standardní délka je 45,75". Model Ping G410 SFT má proti verzi PLUS zafixované závaží u patky pro maximální eliminaci šlajzu. Pokud bojujete s tím, že vám míček vystartuje vlevo, ale silně točí do prava, bude SFT to pravé pro vás. Model Ping G410 LST je vhodný pro hráče, kteří trpí vysokým spinem a je dostupný ve variantách 9° a 10,5°.

Možnost změny vyvážení hlavy (Movable weights). Ping G410 Plus

Díky posuvnému závaží v zadní části hlavy můžete driver nastavit na draw, neutral nebo fade. Tím dokážete efektivně driver nastavit podle vašeho švihu abyste zasahovali více fairwayí. 

Nastavení loftu (Trajectory Tuning 2.0).

Loft můžete měnit až do osmi různých pozic. Díky tomu si můžete zvyšovat nebo snižovat trajektorii podle toho jestli preferujete nízkou pronikavou trajektorii s delším doběhem, nebo vyšší trajektorii pro maximální carry vzdálenost. Při testování v CityGolf fitting centru vám driver nastavíme na ideální loft podle měření na TrackManu.

Vylepšená aerodynamika (Dragonfly Technologie)

Výstupky na vršku hlavy zlepšují klouzání vzduchem při švihu a zabraňují přetáčení kvůli odporu vzduchu. Každý stupeň vychýlení je při vysoké rychlosti švihu driverem znát a proto Ping aerodynamice věnuje velkou pozornost.

Nové shafty

Ping rozšiřuje nabídku shaftů. Nyní si můžete driver vybrat na lehkých nebo těžkých grafitových shaftech, přesně podle vaší švihové rychlosti. Dostupné shafty jsou: PING Alta CB 55 Red, PING Tour 65, PING Tour 75, Project X EvenFlow Black 75, Mitsubishi Tensei CK Orange 60 nebo PING Alta Distanza.

Otestujte Ping G410 Plus, Ping G410 SFT nebo Ping G410 LST v CityGolf Testovacím centru v Praze, nebo sledujte naše aktuality ohledně venkovních fittingů na driving rangi.

Doplňkové parametry

Kategorie: Golfové drivery
Pohlaví: Pro muže
Typ hráče: Sportovní, Výkonnostní

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: