Ping G425, ocelové shafty, pro muže

Kód: 49379
Možnost otestovat
Značka: Ping
23 940 Kč

Zvolte variantu

Ping G425 železa jsou vhodná pro pokročilé rekreační hráče, kteří pravidelně hrají a nepravidelně trénují. Preferují snadno hratelné hole s vyšší promíjivostí a sportovním vzhledem. Nemají ambice hrát výkonnostní golf, ale když se daří mají vysoké procento zasažených greenu v regulaci. Proti svému předchůdci může model G425 nabídnout vyšší promíjivost a stabilitu ve sportovnější hlavě. Matný finish a pohled při založení ohromí všechny golfisty, kteří hrají železa z této kategorie.

Detailní informace

Držení: Pravé, Shaft: AWT 2.0 – Regular, Složení sady: 5,6,7,8,9,PW
Nelze objednat online. Volejte 724 948 586 (1 ks) | 49379
23 940 Kč

Detailní popis produktu

Ping G425 železa mají vyšší promíjivost než model G410 a to i při menších hlavách, které vypadají sportovněji. Díky novým wolframovým závažím na špičce a v krčku hlavy se podařilo minimalizovat ztráty na vzdálenosti při netrefeném sweetspotu. Nový finish impaktové plochy je opatřený voděodpudivou technologií, která zlepšuje kontakt s míčkem a zvyšuje stabilitu spinu pro maximální kontrolu.

Vyšší rychlost míčku napříč celou impaktovou plochou zajišťuje různá tloušťka plíšku na přední straně hlavy. Technologie výroby ověřená u dřev a hybridů je nyní dostupná i u želez a vy se můžete těšit na snadnější dosažení ideální trajektorie, lepší kontrolu míčku po dopadu na green nebo lepší přenos energie z hlavy hole do míčku.

Zvětšená tlumící vložka na zadní straně hlavy zvýšila absorbci vibrací. Nová vložka je o 54% větší než u předchůdce a díky tomu nebudete pociťovat nepříjemné vibrace u netrefených odpalů.

Železa je možné osadit různými ocelovými a grafitovými shafty, které nově Ping zařadil do nabídky. Novinkou jsou i gripy, které obsahují čipy Arccos, díky kterým můžete sledovat svůj golfový progres v aplikaci telefonu. Pokud si při zakoupení nové sady želez čipy aktivujete, získáte od Pingu 90 denní zkušební přístup do aplikace. Více informací o technologii Arccos naleznete na https://eu.arccosgolf.com/

Ani ten nejlepší popis nenahradí vlastní zkušenost. Železa Ping G425 máme na vyzkoušení v pražském fitting centru, tak proč si je před koupí nezkusit? Železa nekupujete na sezónu a proto se vyplatí je mít se správným shaftem a konfigurací, ideální pro váš švih.

Doplňkové parametry

Kategorie: Golfová železa
Oblíbené modelové řady: Ping G425
Pohlaví: Pánské
Typ hráče: Pokročilý rekreační

Američan Karsten Solheim byl jako golfista natolik nespokojený s nabídkou patrů, že v roce 1959 opustil pozici inženýra v General Electric a ve své garáži vyrobil vlastní prototyp golfového patru. Příběh zní jako pohádka, ale právě na práci Mr. Solheima stojí celý trh s puttery a Ping vlastní většinu patentů v této oblasti. V součastnosti je Ping jednou z nejpopulárnějších golfových značek s kompletní nabídkou golfového vybavení pro rekreační a výkonnostní hráče.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení