Ping G425, ocelové shafty, pro muže

Kód: 49379
Možnost otestovat Kolekce 2021
Značka: Ping
22 740 Kč

Zvolte variantu

Ping G425 železa jsou vhodná pro pokročilé rekreační hráče, kteří pravidelně hrají a nepravidelně trénují. Preferují snadno hratelné hole s vyšší promíjivostí a sportovním vzhledem. Nemají ambice hrát výkonnostní golf, ale když se daří mají vysoké procento zasažených greenu v regulaci. Proti svému předchůdci může model G425 nabídnout vyšší promíjivost a stabilitu ve sportovnější hlavě. Matný finish a pohled při založení ohromí všechny golfisty, kteří hrají železa z této kategorie.

Detailní informace

Držení: Pravé, Shaft: AWT 2.0 – Regular, Složení sady: 5,6,7,8,9,PW
Nelze objednat online. Volejte 724 948 586 (1 ks) | 49379
22 740 Kč

Detailní popis produktu

Ping G425 železa mají vyšší promíjivost než model G410 a to i při menších hlavách, které vypadají sportovněji. Díky novým wolframovým závažím na špičce a v krčku hlavy se podařilo minimalizovat ztráty na vzdálenosti při netrefeném sweetspotu. Nový finish impaktové plochy je opatřený voděodpudivou technologií, která zlepšuje kontakt s míčkem a zvyšuje stabilitu spinu pro maximální kontrolu.

Vyšší rychlost míčku napříč celou impaktovou plochou zajišťuje různá tloušťka plíšku na přední straně hlavy. Technologie výroby ověřená u dřev a hybridů je nyní dostupná i u želez a vy se můžete těšit na snadnější dosažení ideální trajektorie, lepší kontrolu míčku po dopadu na green nebo lepší přenos energie z hlavy hole do míčku.

Zvětšená tlumící vložka na zadní straně hlavy zvýšila absorbci vibrací. Nová vložka je o 54% větší než u předchůdce a díky tomu nebudete pociťovat nepříjemné vibrace u netrefených odpalů.

Železa je možné osadit různými ocelovými a grafitovými shafty, které nově Ping zařadil do nabídky. Novinkou jsou i gripy, které obsahují čipy Arccos, díky kterým můžete sledovat svůj golfový progres v aplikaci telefonu. Pokud si při zakoupení nové sady želez čipy aktivujete, získáte od Pingu 90 denní zkušební přístup do aplikace. Více informací o technologii Arccos naleznete na https://eu.arccosgolf.com/

Ani ten nejlepší popis nenahradí vlastní zkušenost. Železa Ping G425 máme na vyzkoušení v pražském fitting centru, tak proč si je před koupí nezkusit? Železa nekupujete na sezónu a proto se vyplatí je mít se správným shaftem a konfigurací, ideální pro váš švih.

Doplňkové parametry

Kategorie: Golfová železa
Oblíbené modelové řady: Ping G425
Pohlaví: Pro muže
Typ hráče: Pokročilý rekreační