Ping G425 Crossover

Kód: 53540
Akce Nelze objednat online
Značka: Ping
6 990 Kč –33 %
Ping G425 Crossover
6 990 Kč –33 % 4 680 Kč / ks

Zvolte variantu

Ping G425 Crossover je tu aby Vám pomohl k ideálním vzdálenostním rozestupům. Ať už při hře z týčka nebo z fairwaye je nový model snadnější na hraní než předchůdce a umožní Vám snadněji zasahovat pozice na fairwayích a greenech pro lepší skórování. Crossover je náhrada za dlouhá železa, která rekreační hráči hůře trefují a mají u nich největší ztráty na vzdálenostech. Se vzhledem železa a vlastnostmi hybridu se budete těšit na každou další ránu ať už na dlouhém tří paru, nebo útok druhou na green na pěti parech.

Detailní informace

Loft: 20°, Držení: Pravé, Shaft: AWT 2.0 – Stiff
Skladem (1 ks) | 53540
Můžeme doručit do: 11.12.2023
6 990 Kč
4 680 Kč / ks

Detailní popis produktu

Ping G425 Crossover přináší ideální poměr mezi vzdáleností a promíjivostí. Díky vyšší trajektorii budou vaše rány měkce dopadat na greenu pro lepší kontrolu a minimální doběh. Nová impaktová plocha, kterou Ping používá hlavně u fairwayových dřev, minimalizuje vzdálenostní rozdíly mezi trefenou a netrefenou ránou a zlepšuje přenos energie ze švihu do míčku pro maximální rychlost míčku.

Nové rozmístění těžkých wolframových závaží do špičky a patky zvyšuje promíjivost na celé impaktové ploše. Vaše odpaly tak budou delší a stabilnější.

Díky rozšířené nabídce shaftů, kterými lze Ping G425 Crossover osadit získáváte možnost vyladit si hůl přesně podle vaší preference aby vám nechyběla hůl na žádnou vzdálenost a typ rány. Vybírat lze od lehkých shaftů pro vysokou trajektorii a po těžší shafty pro nízkou, pronikavou trajektorii.

Ani ten nejlepší popis nenahradí vlastní zkušenost. Ping G425 Crossover máme na vyzkoušení v pražském fitting centru, tak proč si ho před koupí nezkusit?

Doplňkové parametry

Kategorie: Utility železa
Pohlaví: Pánské
Typ hráče: Pokročilý rekreační, Sportovní

Američan Karsten Solheim byl jako golfista natolik nespokojený s nabídkou patrů, že v roce 1959 opustil pozici inženýra v General Electric a ve své garáži vyrobil vlastní prototyp golfového patru. Příběh zní jako pohádka, ale právě na práci Mr. Solheima stojí celý trh s puttery a Ping vlastní většinu patentů v této oblasti. V součastnosti je Ping jednou z nejpopulárnějších golfových značek s kompletní nabídkou golfového vybavení pro rekreační a výkonnostní hráče.