Ping G425 Hybrid

Kód: 48019
Akce Poslední kusy skladem Nelze objednat online
Značka: Ping
7 690 Kč –20 %
Ping G425 Hybrid
7 690 Kč –20 % 6 152 Kč

Zvolte variantu

Ping G425 Hybridy přináší na trh zcela nový přístup k této kategorii holí. Nový tvar hybridu a nižší profil hlavy vám dodá důvěru při každém založení. Díky nové impaktové ploše došlo k vyladění hodnot spinu tak, aby odpaly hybridem do greenu zastavovaly do několika stop od pitchmarku. Model G425 je vybavený krčkem s nastavitelným loftem což vám v kombinaci s množstvím dostupných loftů nabízí možnost hůl vyladit přesně pro typ a vzdálenost ran, které vám nyní chybí.

Detailní informace

Držení: Pravé, Shaft: Alta CB Slate 70 – Regular, Loft: 19°
Volejte 724 948 586. Dostupnost ověříme u dodavatele. | 48019
7 690 Kč
6 152 Kč

Detailní popis produktu

Spinsistency je nový termín, který Ping používá pro výsledek výrobního procesu, který upravuje impaktovou plochu tak aby i při nepřesných odpalech nebyl výraznější rozdíl ve spinu míčku. Díky tomu dokážete lépe kontrolovat dopad míčku na green i přes to, že míček trefíte na spodku, vršku nebo ke špičce hlavy.

Facewrap technologie je novinkou u dřev a hybridů Ping G425. Už se nejedná jen o plíšek na předku hlavy. Impaktová plocha nyní přesahuje předek hlavy do všech stran pro maximální stabilitu a trampolínový efekt.

Nové hybridy Ping G425 mají novou, širokou nabídku shaftů, které umožní vyrobit hůl přesně podle vaší preference.

Ani ten nejlepší popis nenahradí vlastní zkušenost. Ping G425 Hybrid máme na vyzkoušení v pražském fitting centru, tak proč si ho před koupí nezkusit? Hybrid nekupujete na sezónu a proto se vyplatí ho mít se správným shaftem a nastavením hlavy!

Doplňkové parametry

Kategorie: Golfové hybridy
Pohlaví: Pánské
Typ hráče: Pokročilý rekreační, Sportovní

Američan Karsten Solheim byl jako golfista natolik nespokojený s nabídkou patrů, že v roce 1959 opustil pozici inženýra v General Electric a ve své garáži vyrobil vlastní prototyp golfového patru. Příběh zní jako pohádka, ale právě na práci Mr. Solheima stojí celý trh s puttery a Ping vlastní většinu patentů v této oblasti. V součastnosti je Ping jednou z nejpopulárnějších golfových značek s kompletní nabídkou golfového vybavení pro rekreační a výkonnostní hráče.