Ping G425 MAX Fairway

Kód: 47296
Možnost otestovat
Značka: Ping
9 490 Kč

Zvolte variantu

Ping G425 MAX Fairway je univerzální dřevo, které si oblíbí většina rekreačních a sportovních hráčů. Díky nové impaktové ploše a široké nabídce shaftů najdete ideální hůl pro vyplnění vzdálenostní mezery mezi driverem a nejdelším železem/hybridem, které hrajete. Vysoký moment setrvačnosti posunuje promíjivost na novou úroveň a vy se tak můžete těšit na zpřesnění vaší hry z týčka nebo z fairwaye.

Detailní informace

Držení: Pravé, Shaft: Alta CB 65 Slate – Regular, Loft: 14,5°
Nelze objednat online. Volejte 724 948 586 (3 ks) | 47296
9 490 Kč
Držení: Pravé, Shaft: Alta CB 65 Slate – Regular, Loft: 17,5°
Nelze objednat online. Volejte 724 948 586 (1 ks) | 48018
9 490 Kč
Držení: Pravé, Shaft: Alta CB 65 Slate – Stiff, Loft: 14,5°
Nelze objednat online. Volejte 724 948 586 | 49204
9 490 Kč
Držení: Levé, Shaft: Alta CB 65 Slate – Regular, Loft: 14,5°
Nelze objednat online. Volejte 724 948 586 (1 ks) | 52922
9 490 Kč

Detailní popis produktu

Všechny tři nové modely dřev Ping G425 přináší na trh nejvyšší hodnoty promíjivosti, jaké kdy byly u Ping dřev naměřeny. Rozšířena byla i nabídka shaftů, kterými lze dřeva osadit. Tři hlavy, nové shafty a osvědčená možnost nastavení loftu vám dává nové možnosti sestavit si ideální hůl pro váš course management.

Spinsistency je nový termín, který Ping používá pro výsledek výrobního procesu, který upravuje impaktovou plochu tak aby i při nepřesných odpalech nebyl výraznější rozdíl ve spinu míčku. Díky tomu dokážete lépe kontrolovat dopad míčku na green i přes to, že míček trefíte na spodku, vršku nebo ke špičce hlavy.

Facewrap technologie je novinkou u dřev a hybridů Ping G425. Už se nejedná jen o plíšek na předku hlavy. Impaktová plocha nyní přesahuje předek hlavy do všech stran pro maximální stabilitu a trampolínový efekt.

Model Ping G425 LST je vyvážený pro nejnižší spin a bude vyhovovat sportovním hráčům s vyšší švihovou rychlostí, kteří preferují nižší pronikavější trajektorii a nemají problém zahrát dřevo i z nízko střižené fairwaye. Varianta s nízkým spinem pomůže i hráčům, kteří mají vybraný svůj ideální shaft a loft dřeva a dál se nedaří snižovat hodnoty spinu pro nejlepší výsledek.

Model Ping G425 MAX je univerzální model, který bude vyhovovat většině golfistů. Maximální promíjivost, nastavitelný loft a množství dostupných shaftů nabízí volbu jak pro výkonnostní tak pro rekreační hráče. Díky tomu si můžete vybrat hůl, přesně podle vaší preference pro nižší trajektorii a větší doběh, nebo vyšší trajektorii a maximální kontrolu míčku po dopadu. 

Model Ping G425 SFT je primárně určený pro hráče, kteří problém se šlajzem a nízkým spinem, které je obírají o vzdálenost. Závaží posunuté blíže k patce pomůže k rovnějším odpalům a vyšší spin zase udrží míček déle ve vzduchu. Těšit se můžete na delší odpaly a větší stabilitu.

Ani ten nejlepší popis nenahradí vlastní zkušenost. Ping G425 MAX Fairway máme na vyzkoušení v pražském fitting centru, tak proč si ho před koupí nezkusit? Dřevo nekupujete na sezónu a proto se vyplatí ho mít se správným shaftem a nastavením hlavy!

Doplňkové parametry

Kategorie: Fairwayová dřeva
Oblíbené modelové řady: Ping G425
Pohlaví: Pánské
Typ hráče: Pokročilý rekreační, Sportovní

Američan Karsten Solheim byl jako golfista natolik nespokojený s nabídkou patrů, že v roce 1959 opustil pozici inženýra v General Electric a ve své garáži vyrobil vlastní prototyp golfového patru. Příběh zní jako pohádka, ale právě na práci Mr. Solheima stojí celý trh s puttery a Ping vlastní většinu patentů v této oblasti. V součastnosti je Ping jednou z nejpopulárnějších golfových značek s kompletní nabídkou golfového vybavení pro rekreační a výkonnostní hráče.