Ping Glide 3.0 Wedge, 52°12°, Standard sole, Pravá, Steel ZZ 115

Kód: 37543
Značka: Ping
2 590 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
27.10.2021

Ping Glide 3.0 jsou kompletně přepracované do posledního detailu. Nové vyvážení a design drážek nabízí více spinu, větší promíjivost a lepší kontrolu nad přihrávkami do greenu. Cílovkou těchto wedgí je celé spektrum golfistů, kteří preferují sportovní vzhled s vysokou promíjivostí. Glide 3.0 také přichází s novými patkami a lofty pro větší možnost výběru hole pro rány, které nejčastěji hrajete. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Největší pozornost při výběru věnujte tvaru patky. V nabídce jsou celkem čtyři.

Ping Glide 3.0 Standard sole (SS)

Ta bude vyhovovat největší skupině hráčů. Standardní patka, která je kompromisem pro hru z krátké, vyšší i vysoké trávy bez ohledu na měkký nebo tvrdý povrch. Vhodná jak pro hru z ferveje, rafu i bankru.

Ping Glide 3.0 Thin Sole (TS)

Je tenká patka, která umožňuje snadné tvarování ran. Je ideální pro hru z krátce střiženého terénu. Její přednosti uvítají hráči, kteří mají mělký úhel přiblížení a téměř nedělají řízky. Je spíše vhodná pro hru z tvrdého povrchu.

Ping Glide 3.0 Wide Sole (WS)

bude ideálním řešením pro hráče, kteří mají strmý úhel přiblížení a obvykle dělají hluboký řízek. Nejčastěji budou wedge s patkou WS používat v měkkých podmínkách nebo vyšším rafu.