Ping iBlade

Kód: 1798
Tip Možnost otestovat
Značka: Ping
0 Kč
Prodej skončil

Ping iBlade jsou železa s nejměkčím pocitem při impaktu, které Ping kdy vyrobil. Měkký pocit a maximální kontrola zabalená v designu žiletek, které osloví každého sportovního hráče a fanouška této americké značky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pro objednání tohoto zboží nás kontaktujte telefonicky na 601 382 797 (Citygolf Praha), 724 948 586 (Citygolf Golf resort Kunětická hora) nebo emailem na info@citygolf.czJako autorizovaný prodejce značky Ping jsme smluvně vázaní neprodávat jejich aktuální modely přímo přes internet. Ping zvolil tuto strategii u svých produktů proto, aby zákazník přišel při koupi do styku s kvalifikovaným prodejcem, se kterým vyberou vždy tu správnou variantu. 

Značka Ping je známa svým vybavením, které díky správnému nastavení po fittingu vyhovuje každému hrači.

Novinku iBlade lze osadit bez příplatku značkovými ocelovými shafty True Temper Dynamic Gold, XP95 nebo sportovním Project X. Případně lehčím ocelovým shaftem Nippon Modus3 105. Už v základu jsou na holích oblíbené gripy Golf Pride Multicompound Černá/Bíla, které jsou u většiny ostatních značek jako příplatkové.

Stavte se v našem autorizovaném fitting centru Ping v Praze a otestujte nová železa iBlade na různých shaftech. Vybereme pro Vás správnou délku, lie, shaft, tvrdost shaftů a tloušťku gripů. Díky holím na míru se budete rychleji zlepšovat a vyvarujete se návykům, které kvůli špatně zvolenému vybavení můžou způsobovat i zdravotní komplikace.

Číslo 3 4 5 6 7 8 9 PW
Loft 20° 23,5° 27° 30,5° 34° 38° 42° 46°
Délka 39" 38,5" 38" 37,5" 37" 36,5" 36" 35,5"
Držení RH/LH RH/LH RH/LH RH/LH RH/LH RH/LH RH/LH RH/LH

 

Fitting nových holí Trénink s Trackmanem

Doplňkové parametry

Kategorie: Golfová železa
Pohlaví: Pro muže

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: