Odpálili jsme podzimní výprodeje oblečení a bot. Sleva minimálně 30% na většinu kolekce Jaro/Léto 2023. Zboží ve výprodeji je označené zeleným štítkem Výprodej 2023.

Ping Large Travel cover, černý, šedý

Kód: 19802
Novinka Nelze objednat online
Značka: Ping
5 990 Kč
Skladem (>3 ks)
Můžeme doručit do:
6.10.2023

Ping Large Travel cover je robustní cestovní obal na golfové hole do letadla. Díky jeho velikosti do něho schováte kompletní sadu ve stand bagu, vozíkovém bagu i tour staff bagu. Uvnitř bagu jsou polstrované panely pro maximální ochranu vybavení včetně extra polstrování na hlavy holí. Bezpečnost zvyšují i stahovací popruhy a tvrzené dno. Travel cover má dvě kolečka pro snadný pohyb na letišti.

Detailní popis produktu

Popis produktu není dostupný

Doplňkové parametry

Kategorie: Cestovní golfové bagy
Barva: Černá, Šedá

Američan Karsten Solheim byl jako golfista natolik nespokojený s nabídkou patrů, že v roce 1959 opustil pozici inženýra v General Electric a ve své garáži vyrobil vlastní prototyp golfového patru. Příběh zní jako pohádka, ale právě na práci Mr. Solheima stojí celý trh s puttery a Ping vlastní většinu patentů v této oblasti. V součastnosti je Ping jednou z nejpopulárnějších golfových značek s kompletní nabídkou golfového vybavení pro rekreační a výkonnostní hráče.