Odpálili jsme podzimní výprodeje oblečení a bot. Sleva minimálně 30% na většinu kolekce Jaro/Léto 2023. Zboží ve výprodeji je označené zeleným štítkem Výprodej 2023.

Ping PLD Milled Anser 2, Satin

Kód: 52897
Nelze objednat online
Značka: Ping
11 990 Kč

Zvolte variantu

Ping PLD Milled s nadčasovým designem Anser 2, který se od klasického modelu Anser liší tím, že má ostřejší hrany, delší hlavu a míříci linku za impaktovou plochou. Hlava vyvážená pro nápřah po mírném oblouku. Precizní frézování impaktové plochy nabízí optimální rolování míčku po greenu pro vysokou konzistenci. Těšit se můžete na více proměněných patů a zlepšení skóre na greenech.

Detailní informace

Délka: 34", Držení: Pravé
Skladem (1 ks) | 52897
Můžeme doručit do: 5.10.2023
11 990 Kč

Detailní popis produktu

Kolekce modelů ověřených na Tour. Modely PLD Milled představují kombinaci oblíbených standardů, jako je Anser, a novějších modelů inspirovaných z PGA Tour, jako DS72, design šampiona Viktora Hovlanda

Kvalita a přesnost
Pevný blok z kované nerezové oceli 303, čtyři hodiny opracovávaný frézováním. Precizní tvarování každého povrchu a rádiusu pro dosažení vysoké kvality a prémiového vzhledu očekávaného u nejlepších patrů na trhu.

Kontrola a stabilita
Precizně frézovaná impaktová plocha, je inspirovaná zpětnou vazbou hráčů z Tour a poskytuje skvělou odezvu a stabilitu, kterou potřebujete k lepší konzistenci snižující skóre na greenu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Golfové puttery
Pohlaví: Pánské
Barva: Satin
Typ hlavy: Blade
Váha hlavy: 350 gr
Vyvážení: Slight Arc

Američan Karsten Solheim byl jako golfista natolik nespokojený s nabídkou patrů, že v roce 1959 opustil pozici inženýra v General Electric a ve své garáži vyrobil vlastní prototyp golfového patru. Příběh zní jako pohádka, ale právě na práci Mr. Solheima stojí celý trh s puttery a Ping vlastní většinu patentů v této oblasti. V součastnosti je Ping jednou z nejpopulárnějších golfových značek s kompletní nabídkou golfového vybavení pro rekreační a výkonnostní hráče.