Ping PLD Milled DS72, Satin

Kód: 52896
Nelze objednat online
Značka: Ping
11 990 Kč / ks

Zvolte variantu

Ping PLD Milled DS72 je vítězný putter, vyrobený podle preference Victora Hovlanda. Čisté linie, zaoblené hrany a mířící linka zvyšuje důvěru při založení. Hlava vyvážená pro nápřah po linii k jamce. Precizní frézování impaktové plochy nabízí optimální rolování míčku po greenu pro vysokou konzistenci. Těšit se můžete na více proměněných patů a zlepšení skóre na greenech.

Detailní informace

Délka: 34", Držení: Pravé
Skladem (1 ks) | 52896
Můžeme doručit do: 12.12.2023
11 990 Kč / ks

Detailní popis produktu

Kolekce modelů ověřených na Tour. Modely PLD Milled představují kombinaci oblíbených standardů, jako je Anser, a novějších modelů inspirovaných z PGA Tour, jako DS72, design šampiona Viktora Hovlanda

Kvalita a přesnost
Pevný blok z kované nerezové oceli 303, čtyři hodiny opracovávaný frézováním. Precizní tvarování každého povrchu a rádiusu pro dosažení vysoké kvality a prémiového vzhledu očekávaného u nejlepších patrů na trhu.

Kontrola a stabilita
Precizně frézovaná impaktová plocha, je inspirovaná zpětnou vazbou hráčů z Tour a poskytuje skvělou odezvu a stabilitu, kterou potřebujete k lepší konzistenci snižující skóre na greenu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Golfové puttery
Pohlaví: Pánské
Barva: Satin
Typ hlavy: Mid Mallet
Váha hlavy: 365 gr
Vyvážení: Straight

Američan Karsten Solheim byl jako golfista natolik nespokojený s nabídkou patrů, že v roce 1959 opustil pozici inženýra v General Electric a ve své garáži vyrobil vlastní prototyp golfového patru. Příběh zní jako pohádka, ale právě na práci Mr. Solheima stojí celý trh s puttery a Ping vlastní většinu patentů v této oblasti. V součastnosti je Ping jednou z nejpopulárnějších golfových značek s kompletní nabídkou golfového vybavení pro rekreační a výkonnostní hráče.