Snížíme Vaše skóre díky správnému patru! Fitting zabere maximálně 30 minut.

ts a bowling birthday partyrádi bychom Vás pozvali do pražského obchodu Citygolf na fitting patrů PING. Nová řada SIGMA G posbírala snad všechny nejvyšší ocenění, které se v anketách, v kategorii patrů rozdávají. Proto jsme přesvědčení, že stojí za to je zkusit.
 
Jak bude fitting putteru probíhat?
  1. vybereme správnou délku. Díky fitting bagu, ve kterém máme 10 modelů s nastavitelnou délkou, vyzkoušíme délky od 31" až do 38". Ideální příležitost pro ženy i juniory.
  2. změříme vám tempo a vybereme správný model hlavy. Někomu bude vyhovovat těžší hlava, někdo vytěží nejvíc z lehké.
  3. změříme dráhu nápřahu a vybereme vyvážení hlavy, podle toho jestli patujete po linii k jamce, po mírném nebo silném oblouku.
  4. končí vaše paty nejčastěji vlevo nebo vpravo od jamky? Změříme vám ideální lie abyste měli hlavu putteru při kontaktu s míčkem vždy vodorovně se zemí.
  5. změříme jaký je váš ideální loft. Trefujete míček když hlava po nápřahu míří dolů nebo když míří nahoru? Předbíhají vám ruce putter, nebo hlava putteru ruce? Správný loft zajistí ideální rolování míčku.

Rezervace na tel. 7CITYGOLF (724 89 46 53) 723 FITING (723 34 84 64). Případně na emailu praha@citygolf.cz
 

Jakmile budou v kondici greeny, budeme v pravidelných intervalech pořádat fittingy patrů Ping i na venkovních greenech. Lepší příležitost tu ještě nebyla!

Máme 5829 produktů skladem
Trackman testovací centrum
2 kompletní kamenné obchody
Doprava nad 2 500 Kč zdarma