Ping Rhapsody, Fairway

Kód: 22907
Nelze objednat online
Značka: Ping
3 490 Kč / ks

Zvolte variantu

Ping Rhapsody je nová řada dámských holí od tohoto populárního amerického výrobce. Při prvním pohledu si můžete všimnout, že nic není jako dřív. Rhapsody jsou plnohodnotné hole pro většinu amatérských hráček a nyní i v atraktivních barvách.

Detailní informace

Loft: 22°, Držení: Pravé, Shaft: Grafitový - Ladies
Skladem (2 ks) | 22907
Můžeme doručit do: 12.12.2023
3 490 Kč / ks

Detailní popis produktu

Ping Rhapsody je nová řada dámských holí od tohoto populárního amerického výrobce. Při prvním pohledu si můžete všimnout, že nic není jako dřív. Rhapsody jsou plnohodnotné hole pro většinu amatérských hráček a nyní i v atraktivních barvách.

Celou řadu prostupují tři základní vlastnosti. Snadné dosažení optimální trajektorie, Dámské shafty pro zvýšení rychlosti míčku a Vyvážení pro maximální promíjivost.

Užijte si svůj pobyt na hřišti bezstarostnými odpaly, holemi, které vám umožní snadné skórování.

Ping Rhapsody driver je osazený lehkým shaftem pro vyšší švihovou rychlost a snadnější dosažení požadované vzdálenosti. Novinkou je nastavitelný loft, kterým můžete ovlivňovat trajektorii a rozdíl mezi carry a total vzdálenosti. Stejně jako model G30 má i Rhapsody tzv. "Turbulátory", díky kterým hlava snadněji prochází vzduchem, nezpožďuje se a nepřetáčí. Vaše zasahování sweetspotu bude přesnější.

Ping Rhapsody fairway dřeva jsou tu pro zaplnění mezer ve vzdálenosti mezi driverem a nejdelším hybridem/železem. Při výběru fairway dřeva byste měla mít na mysli, že by mělo být na stejném shaftu jako váš driver. Fairway dřeva mají hlavní výhodu v novém vyvážení hlavy pro snadnější hru z fairwaye a z týčka.

Ping Rhapsody Hybridy a železa byla vyrobena pro hráčky, které hledají snadno trefitelné hole s vyšší promíjivostí a středně vyšší trajektorií. Ping chytře v rámci sady želez nabízí možnost nahradit dlouhá železa č. 4, 5 a 6 hybridy 4, 5 a 6. Z toho budou těžit především hráčky, které mají problém s trefováním dlouhých želez z čehož plyne, že není rozdíl ve vzdálenostech např. mezi železem č. 6 a železem č. 7.

Nejlepší radou pro složení vaší sady je rozmyslet, které poslední železo dokážete správně trefit? Pokud je to č. 7 (a železem č. 6 pak hrajete přibližně stejně daleko), měl by po sedmičce následovat hybrid č. 6 a pak hybrid č. 5 a případně i č. 4. Obecně platí, že díky vyšší promíjivosti hlavy hybridu doženete vzdálenost, kterou ztratíte při nepřesných odpalech stejným číslem železem.

Se správným výběrem Vám rádi poradí naši specialisté. Více informaci a kontakty naleznete na: http://www.citygolf.cz/testovaci-centrum

Doplňkové parametry

Kategorie: Fairwayová dřeva
Pohlaví: Dámské

Američan Karsten Solheim byl jako golfista natolik nespokojený s nabídkou patrů, že v roce 1959 opustil pozici inženýra v General Electric a ve své garáži vyrobil vlastní prototyp golfového patru. Příběh zní jako pohádka, ale právě na práci Mr. Solheima stojí celý trh s puttery a Ping vlastní většinu patentů v této oblasti. V součastnosti je Ping jednou z nejpopulárnějších golfových značek s kompletní nabídkou golfového vybavení pro rekreační a výkonnostní hráče.