Scotty Cameron Cameron & Crown Futura 5MB

Kód: 3426
Akce
0 Kč
Prodej skončil

Kolekce putterů Scotty Cameron v délce 33". Ideální pro hráče, kteří při patování preferují být blíže míčku. Doteď byla délka 33" pouze na zakázku. Modely Cameron & Crown jsou dostupné v nejoblíbenějších modelech. Čekání je konec.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Aktuální trend v patování se ubírá směrem ke kratším shaftům. Reakcí Scotty Camerona je uvedení na trh speciální řady putterů, která je dostupná jen v délce 33". Výběr odráží nejoblíbenější modely sportovních i rekreačních hráčů, tedy Newport 2, GoLo 5, Newport M2 Mallet, Futura X5R.

Balance & Forgivenes: Všechny modely Cameron & Crown jsou osazené 20 gramovým závažím na spodku hlavy. Právě tato gramáž se ukázala jako nejlepší kombinace s vyvážením shaftu o délce 33"

Multi Material Technology: Každý putter využívá materiál pro co nejlepší výkon a pocit při patování. Newport 2 je osazený impaktovou vložkou z nerezové oceli s tlumící vložkou, M2, GoLo 5 a X5R jsou osazené vložkou z leteckého hliníku, pro úsporu hmotnosti, která byla použita do rohů hlavy pro maximální promíjivost a stejné rolování míčku i při nepřesných odpalech.

Comfort with Feel: Nový bílý Matador grip skvěle padne do ruky a jeho povrch je velmi příjemný. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Golfové puttery
Pohlaví: Pro muže, Pro ženy

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: