Scotty Cameron Champions Choice Newport, Limitovaná edice

Kód: 49429
Novinka
19 990 Kč

Zvolte variantu

Scotty Cameron Champions Choice Newport vychází z legendárního vzoru nejprodávanějšího modelu z nabídky Scotty Cameron. Limitované edice Champions Choice včetně speciálního gripu a headcoveru. Model Newport má vše co od golfového patru může náročný golfista vyžadovat. Precizně broušená hlava na CNC osazená vložkou z Terilia vám nabídne bezprecedentní výkon na greenech.

Detailní informace

Držení: Pravé, Délka: 35"
Prodej skončil | 49429
19 990 Kč

Detailní popis produktu

"Za posledních 25 let jsme měli velmi úspěšnou sérii vítězství na Tour, a zejména na Major turnajích. Po neuvěřitelné odezvě, kterou jsme obdrželi od limitované verze Teryllium T22 po vítězstvích Brookse Koepky na US Open (2017 a 2018), jsem dostal nápad vyrobit limitovanou sérii Champions Choice jako způsob, jak vrátit "Button Back" na scénu novým a vylepšeným způsobem. “ - Scotty Cameron

Každá hlava limitované edice Champions Choice je vyrobena na CNC z bloku nerezové oceli a je osazena měkkou vložkou z Terilia pro mimořádně měkký pocit při kontaktu s míčkem a maximální zpětnou odezvu. 

Button Back je zpět na scéně. Tlumící vložka mezi impaktovou vložkou a hlavou patru je podpořena třemi vruty podložené tlumícími podložkami, které vypadají jako knoflíky a vytváří retro vzhled, který Scotty Cameron používal u svých ikonických modelů Newport, Newport 2 a Flowback 5.5.

Specifikace modelu Newport: Loft 3,5°, Lie 70°, plný offset, Pistolini grip, vyvážený pro patování po mírném oblouku.

Specifikace modelu Flowback 5.5: Loft 3,5°, Lie 70°, 3/4 offset, Pistolini plus grip, vyvážený pro patování po mírném/větším oblouku.