Scotty Cameron Phantom X 5 2021

Kód: 47512
Akce
11 490 Kč až –15 %
Scotty Cameron Phantom X 5 2021
11 490 Kč až –15 % od 9 767 Kč / ks

Zvolte variantu

Scotty Cameron Phantom X 2021 (Modely 5, 5.5, 11 a 11.5) jsou novinkou v řadě Phantom. Vyrobené s použitím nových materiálu a technologií na základě zpětné vazby od hráčů z Tour. Těšit se můžete na ocelovou hlavu broušenou na CNC pro maximální přesnost bez kompromisů, doplněnou hliníkovou vložkou na spodku hlavy pro ideální vyvážení a vysokou stabilitu. Přepracování se dočkalo i míření z pohledu při založení. Kontrastní černá a stříbrná barva vám pomůže k vyšší konzistenci a lepšímu skóre na greenech.

Detailní informace

Délka: 33", Držení: Pravé
Skladem (1 ks) | 47510
Můžeme doručit do: 12.12.2023
11 490 Kč / ks
Délka: 34", Držení: Pravé
Volejte 724 948 586. Dostupnost ověříme u dodavatele. | 47511
11 490 Kč / ks
Délka: 35", Držení: Pravé
Volejte 724 948 586. Dostupnost ověříme u dodavatele. | 47512
11 490 Kč
9 767 Kč / ks

Detailní popis produktu

Vyberte si svůj ideální model Scotty Cameron Phantom. Modely končící .5 (5.5, 7.5, 8.5 a 11,5) mají nízké ohnutí shaftu pro plynulejší pohyb špičky při patování po oblouku. Modely Phantom 5, 6, 7, 8, 11 a 12 mají shaft ohnutý výše a tím balanční bod blíže patce pro plynulý pohyb špičky při patování v rovině k jamce. 

Futuristický vzhled

Nové modely Phantom X mají futuristický vzhled a zakládají novou kategorii patrů Scotty Cameron. Hlava je vyrobena z hliníku a nerezové oceli v ideální kombinaci pro maximální výkon. Mallety mají vysokou promíjivost a jsou vhodné pro hráře, kteří mají problém s konzistencí. Design hlav je inspirovaný hráči PGA Tour, kteří svou zpětnou vazbou dokáží upozornit na detaily, které jsou při patování důležité.

Nový tvar osvědčeného Pistolero gripu.

Všechny modely Scotty Cameron Phantom X mají grip Pistolero Plus. Ten má proti předchůdci silnější spodní část pro volnější a stabilnější držení. Grip je vyrobený z broušené gumy, v tmavě šedé barvě a černým nápisem Scotty Cameron.

Doplňkové parametry

Kategorie: Golfové puttery
Délka shaftu: 33", 34", 35"
Držení: Pouze pravé
Oblíbené modelové řady: Scotty Cameron Phantom
Offset: Full shaft
Pohlaví: Pánské, Dámské
Shaft: Mid bend

Scotty Cameron nepřišel s tím, že změní golf jako hru. Jednoduše věřil, že pro vyrobení nejlepších patrů jsou zapotřebí nejlepší materiály a nejlepší design. Jak se ukázalo, tento jednoduchý recept změnil trh holí pro patování.

Inspirován hrou, kterou mu představil jeho otec, pojišťovací agent s hendikepem 2, v sobě Scotty Cameron objevil vášeň pro výrobu golfových patrů. Vše začalo v šedesátých letech v rodinné garáži, kde Scotty se svým otcem experimentovali a pohrávali si se svými současnými patry aby je vylepšili pro maximální výkon. Když hole právě netestovali na hřišti, byli ve své dílně, kde hlavy brousili, vyvažovali, měnili délku shaftu, nebo způsoby držení. Každá změna prošla pečlivým testem na putting greenu a ty nejlepší změny byly zaznamenány pro výrobu dalších, lepších patrů.

Od té doby se mnoho změnilo. Scotty Cameron přišel s novými materiály a designy aby uspokojil širokou skupinu golfistů, kteří chtějí pro svou hru ten nejlepší putter. Z malé dílny se tak stala obrovská značka, která ve spojení s výrobcem golfového vybavení Titleist dobývá golfové trhy po celém světě. Kvalitu a presiznost oceňují i hráči na PGA Tour, kteří svěřili svou důvěru na greenech právě patrům Scotty Cameron.