Scotty Cameron Select Newport 3 2018

Kód: 33206 33954 Zvolte variantu
9 290 Kč
Skladem (1 ks) Na objednávku Zvolte variantu
Držení
Délka
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Můžeme doručit do:
4.3.2021 19.3.2021 Zvolte variantu

Nové patry Scotty Cameron pro sezóny 2018 a 2019. Vynikají lepším citem, zvukem a zlepšují přesnost patování. Pod impaktovou plochou vyrobenou z leteckého hliníku je tlumící vložka pro lepší pocit při kontaktu s míčkem. Proti předchozím modelům jsou hrany více zaoblené a vrchní linka putterů je tenčí pro lepší míření.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rozdíl je v detailech.

Všechny nové modely Scotty Cameron Select mají tenkou mířící linku, která je ve většině případů preferovaná hráči na PGA okruzích. Při založení se budete dívat na čistý, jednoduchý design, který zvyšuje důvěru. Vyšší důvěra rovná se více proměněných patů. 

Zlepšený pocit a zvuk.

Proti předchozím generacím Select patrů je mezi impaktovou ploškou a hlavou o 30% větší vložka, která tlumí vibrace a tišší zvuk při kontaktu s míčkem. Díky novému designu mířící linky, která je nově vyfrézovaná z vrchu, bylo možné umístit tlumící vložku i na spodek hlavy. Výsledkem je velmi měkký pocit, při zachování potřebné zpětné vazby.

Nový design patky.

Když položíte hlavu patru na stůl, bude stát rovně. Když k však připojíte shaft s gripem, hlava se začne kvůli offsetu překlápět dopředu. To vede k nežádoucímu snižování loftu a špatnému rolování míčku. Nové Scotty Cameron Select mají posunutý balanční bod směrem k impaktové ploše aby byl patr při založení square a díky ideálnímu sklonu míček plynule roloval k jamce.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: