Scotty Cameron Select Newport 3

Kód: 33206
Akce
9 342 Kč

Zvolte variantu

Nové patry Scotty Cameron vynikají lepším citem, zvukem a zlepšují přesnost patování. Pod impaktovou plochou vyrobenou z leteckého hliníku je tlumící vložka pro lepší pocit při kontaktu s míčkem. Proti předchozím modelům jsou hrany více zaoblené a vrchní linka putterů je tenčí pro lepší míření.

Detailní informace

Držení: Pravé, Délka: 34"
Skladem (2 ks) | 33206
Můžeme doručit do: 29.6.2022
9 342 Kč

Detailní popis produktu

Rozdíl je v detailech.

Všechny nové modely Scotty Cameron Select mají tenkou mířící linku, která je ve většině případů preferovaná hráči na PGA okruzích. Při založení se budete dívat na čistý, jednoduchý design, který zvyšuje důvěru. Vyšší důvěra rovná se více proměněných patů. 

Zlepšený pocit a zvuk.

Proti předchozím generacím Select patrů je mezi impaktovou ploškou a hlavou o 30% větší vložka, která tlumí vibrace a tišší zvuk při kontaktu s míčkem. Díky novému designu mířící linky, která je nově vyfrézovaná z vrchu, bylo možné umístit tlumící vložku i na spodek hlavy. Výsledkem je velmi měkký pocit, při zachování potřebné zpětné vazby.

Nový design patky.

Když položíte hlavu patru na stůl, bude stát rovně. Když k však připojíte shaft s gripem, hlava se začne kvůli offsetu překlápět dopředu. To vede k nežádoucímu snižování loftu a špatnému rolování míčku. Nové Scotty Cameron Select mají posunutý balanční bod směrem k impaktové ploše aby byl patr při založení square a díky ideálnímu sklonu míček plynule roloval k jamce.

Doplňkové parametry

Kategorie: Golfové puttery
Oblíbené modelové řady: Scotty Cameron Select
Pohlaví: Pánské, Dámské

Scotty Cameron nepřišel s tím, že změní golf jako hru. Jednoduše věřil, že pro vyrobení nejlepších patrů jsou zapotřebí nejlepší materiály a nejlepší design. Jak se ukázalo, tento jednoduchý recept změnil trh holí pro patování.

Inspirován hrou, kterou mu představil jeho otec, pojišťovací agent s hendikepem 2, v sobě Scotty Cameron objevil vášeň pro výrobu golfových patrů. Vše začalo v šedesátých letech v rodinné garáži, kde Scotty se svým otcem experimentovali a pohrávali si se svými současnými patry aby je vylepšili pro maximální výkon. Když hole právě netestovali na hřišti, byli ve své dílně, kde hlavy brousili, vyvažovali, měnili délku shaftu, nebo způsoby držení. Každá změna prošla pečlivým testem na putting greenu a ty nejlepší změny byly zaznamenány pro výrobu dalších, lepších patrů.

Od té doby se mnoho změnilo. Scotty Cameron přišel s novými materiály a designy aby uspokojil širokou skupinu golfistů, kteří chtějí pro svou hru ten nejlepší putter. Z malé dílny se tak stala obrovská značka, která ve spojení s výrobcem golfového vybavení Titleist dobývá golfové trhy po celém světě. Kvalitu a presiznost oceňují i hráči na PGA Tour, kteří svěřili svou důvěru na greenech právě patrům Scotty Cameron.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení