TaylorMade Kalea, bílé, pro ženy | 3 golfové míčky

Kód: 34127
Značka: TaylorMade
160 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
27.1.2022

TaylorMade Kalea jsou golfové míčky vyvinuté speciálně pro dámský švih. Těšit se můžete na vyšší trajektorii pro větší carry vzdálenost i při pomalejším švihu. Díky měkkému jádru bude mít míček větší spin a vyšší rychlost pro lepší hru z týčka a do greenu. Při krátkých přihrávkách oceníte rychle zastavování a maximální kontrolu po dopadu. Každá golfistka si u míčků Kalea rychle zvykne i na velmi měkký pocit při kontaktu i při nepřesně trefených odpalech.

Detailní popis produktu

Popis produktu není dostupný

Doplňkové parametry

Kategorie: Golfové míčky
Barva: Bílá
Barva: Bílá
Počet kusů v balení: 3 míčky

TaylorMade je americká společnost, kterou založil Gary Adams. Své jméno si vybudovala především na poli golfových driverů, dřev a hybridů. Postupem času se stala #1 mezi profesionály a amatéry v golfových holích pro dlouhou hru. TaylorMade nabízí kompletní sortiment golfového vybavení pro rekreační i sportovní golfisty. Počet ambasadorů, kteří hrají golfové vybavení TaylorMade je ohromující a mezi hlavní hvězdy patří Tiger Woods, Rory McIlroy, Justin Rose nebo Dustin Johnson.

Značka TaylorMade patří od začátku CityGolfu k jednomu z hlavních pilířů v naší nabídce. Jejich vybavení vám můžeme z vlastní zkušenosti doporučit. 

TaylorMade