TaylorMade Kalea 3 Hybrid, pro ženy

Kód: 38774
Značka: TaylorMade
5 690 Kč

Zvolte variantu

Ať už použijete hybrid TaylorMade Kalea 3 jako útočnou nebo záchrannou hůl, můžete se vždy spolehnout na vysokou stabilitu a vzdálenost odpalů. Kalea 3 jsou nejsnadněji hratelné hybridy, vyrobené pouze pro ženy s pomalejší švihovou rychlostí. Díky novým hybridům Kalea 3 můžete ideálně doplnit vaši sadu želez. 

Detailní informace

Držení: Pravé, Shaft: Grafitový - Ladies, Loft: 26°
Skladem (2 ks) | 38774
Můžeme doručit do: 29.9.2022
5 690 Kč
Držení: Pravé, Shaft: Grafitový - Ladies, Loft: 30°
Volejte 724 948 586. Dostupnost ověříme u dodavatele. | 49199
5 690 Kč

Detailní popis produktu

Všechny hole s názvem Kalea 3 jsou vyrobené pro golfistky, které mají pomalejší švihovou rychlost a tím ztrácí na vzdálenost. Nové Kalea 3 jsou lehké a díky tomu budete moci rychleji švihnout. Díky vysoké promíjivosti poletí míček přesněji a dále.

Díky vyšší trajektorii budete snadno zastavovat míček na greenu nejen železy, ale i driverem, dřevem nebo hybridem. Celá sada TaylorMade Kalea 3 je barevně sladěná a hole na sebe navazují nejen délkou shaftů, ale i lofty a dalšími parametry.

Doplňkové parametry

Kategorie: Golfové hybridy
Pohlaví: Dámské
Typ hráče: Rekreační

TaylorMade je americká společnost, kterou založil Gary Adams. Své jméno si vybudovala především na poli golfových driverů, dřev a hybridů. Postupem času se stala #1 mezi profesionály a amatéry v golfových holích pro dlouhou hru. TaylorMade nabízí kompletní sortiment golfového vybavení pro rekreační i sportovní golfisty. Počet ambasadorů, kteří hrají golfové vybavení TaylorMade je ohromující a mezi hlavní hvězdy patří Tiger Woods, Rory McIlroy, Justin Rose nebo Dustin Johnson.

Značka TaylorMade patří od začátku CityGolfu k jednomu z hlavních pilířů v naší nabídce. Jejich vybavení vám můžeme z vlastní zkušenosti doporučit. 

TaylorMade