TaylorMade M4 Driver, pro muže Pro rekreační i sportovní hráče

Kód: 3891
Akce Tip Možnost otestovat
Značka: TaylorMade
0 Kč
Prodej skončil

Drivery v této kategorii jsou vhodné pro hráče, kteří pravidelně hrají a nepravidelně trénují. Preferují snadno hratelný driver s vyšší promíjivostí a sportovnějším vzhledem. Pokročilý rekreační hráč nemá ambice hrát výkonnostní golf, ale když se daří, má vysoké procento zasažených fairwayí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Twist Face Technologie
U novinek TaylorMade M3 a M4 je hlavní změnou nové zaoblení impaktové plochy. Díky tomu budou vaše odpaly z týčka delší a rovnější. Větší zaoblení vzhůru na špičce a obráceně na patce vede k eliminaci chyb v pozici hlavy při impaktu. Nejčastější chybou u rekreačních hráčů je, že trefují míček zavřenou hlavou nahoře na špičce což vede k tomu, že míček končí daleko vlevo (při pravém držení). Modely TaylorMade M3 a TaylorMade M4 mají v této části impaktové plochy větší zaoblení aby letěl míček rovněji a dále než kdy před tím. Když trefujete míček otevřenou hlavou, je to nejčastěji dole na patce. V této části je opačné zaoblení aby se loft lehce snížil a vaše odpaly nekončily tak v pravo jako u tradičního tvaru impaktové plochy.

Hammerhead Slot
Redesign předchozí technologie Speed Pocket zlepšil přenos energie z vašeho švihu do míčku. Výsledkem je trampolínový efekt na povolené hranici USGA. Více energie do míčku = větši vzdálenost odpalů.

Šest vrstev lisovaných karbonových vláken nabízí mimořádnou pevnost a velkou úsporu hmotnosti, která je rozmístěna do efektivnějších oblastí v hlavě hole pro vyšší promíjivost a maximální vzdálenost. Karbonová část je spojená s titanovým korpusem speciálním procesem FF2FF, díky kterému je tělo pevnější a stabilnější než u předchozího modelu. Při založení se budete dívat na kontrastní světlou titanovou část za impaktovou plochou a karbonovou část v zadní části, což Vám pomůže ke snadnějšímu neutrálnímu založení.

Geocoustic Technologie
Lidé z TaylorMade R&D zkoumali vztah mezi geometrií hlavy a její akustikou. Nevýhodou driverů s vysokou promíjivostí bývá "plechovkovitý" zvuk při odpalu. Udělat tichý driver s nejlepším zvukem na trhu tak bylo u "M" modelů největší výzvou. Jako nejlepší řešení se ukázalo zapuštění patky, osazené mini výstupky, do hlavy hole aby vzduch kolem snadněji proudil a vytvářel jen minimální vibrace. Zapuštění celé patky zpusobilo zvýšenou pevnost celé patky a snížení vibrací při impaktu na minimum. Výsledkem je čistý, tichý zvuk, který osloví hráče všech úrovní výkonnosti.

Nastavení loftu a pozice hlavy až do 12 různých pozic. Nový nástavec na shaftu, vyrobený z leteckého hliníku umožňuje nastavit loft až o 2° dolů nebo o 2° nahoru. Díky přiložené tabulce (v balení společně s driverem) si snadno nastavíte hlavu do pozice, která vám vyhovuje. Se změnou nastavení loftu se nemění jen sklon hlavy, ale celá pozice usazení na shaftu, tzn. lie a otevření/zavření hlavy. Když si změníte nastavení u hlavy, která má standardní loft 9,5° o 2° dolů, tedy na 7,5° budete mít hlavu hole o 4° otevřenou a spin míčku snížíte o 600 otáček. Naopak když u této hlavy zvýšíte loft o 2° na 11,5°, bude hlava o 4° zavřená míček bude mít o 600 otáček více.

Driver TaylorMade M4 je možné zakoupit i ve variantě D-Type, kde písmeno D znamená Draw. Místo neutrálního vyvážení u klasického modelu M2 je M2 D-Type vyvážený do DRAW pro eliminaci nežádoucího šlajzu, vyšší promíjivosti a snadnější dosažení ideální trajektorie. Díky tomu je pro rekreační hráče snadnější dosáhnout lepších výsledků při hře z týčka.

Doplňkové parametry

Kategorie: Výprodej golfových holí
Pohlaví: Pro muže

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: