TaylorMade P-770

Kód: 48168
Možnost otestovat
Značka: TaylorMade
32 830 Kč

Zvolte variantu

TaylorMade P-770 jsou nová železa, nabitá technologiemi pro maximální vzdálenost a promíjivost. Kompaktní hlavy se sportovním vzhledem jsou kované z uhlíkové oceli a vyplněné tvrdnoucí pěnou pro maximální výkon. Těšit se můžete na velmi měkký pocit při kontaktu s míčkem, skvělou odezvu a vzdálenost. 

Železa TaylorMade P-770 si zamilují hráči, kteří pravidelně hrají a pravidelně trénují. Preferují sportovní design holí se zvýšenou promíjivostí. Často trefují sweetspot a s vyšší pravděpodobností zasahují fairwaye a pozice na greenu pro snadné skórování.

Detailní informace

Držení: Pravé, Shaft: KBS Tour - Stiff, Složení sady: 4,5,6,7,8,9,PW
Skladem (1 ks) | 48168
Můžeme doručit do: 10.12.2021
32 830 Kč

Detailní popis produktu

Hlavní vlastnosti želez TaylorMade P-770

  • menší velikost hlavy, preferovaná sportovními hráči. V porovnání s modelem P-790 mají železa tenčí horní linku, méně offsetu a kratší vzdálenost od špičky k patce.
  • kovaná, dutá konstrukce hlavy. Dutá kovaná hlava vyplněná tvrdou pěnou nabízí neuvěřitelně měkký pocit při kontaktu s míčkem, zatímco 46gr wolframové závaží zvyšuje promijívosti a rychlost míčku pro explozivní vzdálenost.
  • speed pocket u dlouhých želez zvyšuje flexi impaktové plochy pro ideální trajektorii, kontrolu a promíjivost.
  • progresivní design impaktové plochy. U delších želez se můžete těšit na větší efektivní oblast trefování na hlavě, která vám umaže rozdíly ve vzdálenostech u trefené a netrefené rány. Zatímco střední a krátká, skórovací železa mají menší sweetspot pro maximální kontrolu a odezvu při hře do greenu.

Speed Foam dělá z TaylorMade P-770 sportovní železa s nejměkčím pocitem.

Dutá hlava želez TaylorMade P-770 je vyplněná tlumící pěnou, která má po vytvrdnutí dvě funkce. První je zvýšení trampolínového efektu a podpora 1.75mm tenkého plíšku na impaktové ploše. Druhou funkcí je tlumení vibrací, které tu ještě nebylo. Ani u nepřesného odpalu nebudete cítit téměř žádné vibrace a budete mít neuvěřitelně měkký pocit.

Vyzkoušejte TaylorMade P-770 v testovacím centru CityGolf v Praze.

Díky kompletní nabídce shaftů vám doporučíme správný shaft a další parametry tak, abyste nové P-770 měli vyrobené přesně podle vaší postavy a švihu. Rezervujte si svou fittingovou lekci na Trackmanu na +420 723 34 84 64 (723FITING).

Shaft a grip

TaylorMade P-770 jsou standardně osazené shaftem KBS Tour a gripem GolfPride Z-Grip. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Golfová železa
Oblíbené modelové řady: TaylorMade P700
Pohlaví: Pro muže
Typ hráče: Sportovní