TaylorMade RBZ SpeedLite, pro ženy

Kód: 49259
Kolekce 2021
Značka: TaylorMade
10 990 Kč

Zvolte variantu

TaylorMade RBZ SpeedLite jsou nová železa pro rekreační hráčky, které když najdou čas na golf, chtějí ho trávit na hřišti a né na rohožce. Hráčka modelu TaylorMade RBZ SpeedLite preferuje hole s vysokovou promíjivostí pro snadné zasahování. Nechystá se tvarovat rány a hlavním cílem je dostat míček snadno do vzduchu a pokud možno bez velkých komplikací do jamky.

 

Detailní informace

Držení: Pravé, Shaft: Grafitový - Ladies, Složení sady: 7,8,9,PW,SW
Skladem (> 3 ks) | 49259
Můžeme doručit do: 27.10.2021
10 990 Kč

Detailní popis produktu

Celá řada TaylorMade RBZ SpeedLite byla vytvořena pro rekreační hráčky, které si chtějí užívat hru na hřišti bez dlouhého trápení na rohožce. Všechny hole RBZ SpeedLite mají maximální promíjivost pro menší rozdíly ve vzdálenosti mezi trefenou a netrefenou ránou. Výhodou jsou i lehké shafty a vysoký trampolínový efekt impaktové plochy pro vysokou rychlost míčku pro maximální vzdálenost.

Pokud hledáte kvalitní golfové hole za skvělou cenu, se kterými zvládnete své první golfové kroky při tréninku i na hřišti, je model RBZ SpeedLite ten pravý pro vás.

Hole z modelové řady RBZ SpeedLite můžete zakoupit buď samostatně, nebo si sestavit celou golfovou sadu. Výhodou zakoupení kompletní sady driveru, fairway dřeva, hybridu, želez a patru je, že na sebe navazují délkou i lofty aby vám nechyběla hůl pro žádnou vzdálenost. Další výhodou je i odstupňovaná váha shaftů pro maximální stabilitu.

Doplňkové parametry

Kategorie: TaylorMade RBZ SpeedLite
Pohlaví: Pro ženy