TaylorMade RBZ SpeedLite Driver, pro ženy

Kód: 49256
Značka: TaylorMade
5 990 Kč

Zvolte variantu

TaylorMade RBZ SpeedLite Driver je pro rekreační hráčky, které chtějí kvalitní driver za skvělou cenu s osvědčenými technologiemi pro maximální promíjivost a vzdálenost. Driver je vyvážen maximálně do stran pro vysokou promíjivost, rovnější rány a menší rozdíly mezi trefenou a netrefenou ránou. Díky lehkému shaftu a posunutému těžišti budete míček odpalovat snadněji po ideální trajektorii pro skvělou carry vzdálenost.

Detailní informace

Loft: 10,5°, Držení: Pravé, Shaft: Grafitový - Ladies
Skladem (3 ks) | 49256
Můžeme doručit do: 7.6.2023
5 990 Kč

Detailní popis produktu

Celá řada TaylorMade RBZ SpeedLite byla vytvořena pro rekreační hráčky, které si chtějí užívat hru na hřišti bez dlouhého trápení na rohožce. Všechny hole RBZ SpeedLite mají maximální promíjivost pro menší rozdíly ve vzdálenosti mezi trefenou a netrefenou ránou. Výhodou jsou i lehké shafty a vysoký trampolínový efekt impaktové plochy pro vysokou rychlost míčku pro maximální vzdálenost.

Pokud hledáte kvalitní golfové hole za skvělou cenu, se kterými zvládnete své první golfové kroky při tréninku i na hřišti, je model RBZ SpeedLite ten pravý pro vás.

Hole z modelové řady RBZ SpeedLite můžete zakoupit buď samostatně, nebo si sestavit celou golfovou sadu. Výhodou zakoupení kompletní sady driveru, fairway dřeva, hybridu, želez a patru je, že na sebe navazují délkou i lofty aby vám nechyběla hůl pro žádnou vzdálenost. Další výhodou je i odstupňovaná váha shaftů pro maximální stabilitu.

Doplňkové parametry

Kategorie: TaylorMade RBZ SpeedLite
Pohlaví: Dámské

TaylorMade je americká společnost, kterou založil Gary Adams. Své jméno si vybudovala především na poli golfových driverů, dřev a hybridů. Postupem času se stala #1 mezi profesionály a amatéry v golfových holích pro dlouhou hru. TaylorMade nabízí kompletní sortiment golfového vybavení pro rekreační i sportovní golfisty. Počet ambasadorů, kteří hrají golfové vybavení TaylorMade je ohromující a mezi hlavní hvězdy patří Tiger Woods, Rory McIlroy, Scottie Scheffler, Tommy Fleetwood, Colin Morikawa nebo Dustin Johnson.

Značka TaylorMade patří od začátku CityGolfu k jednomu z hlavních pilířů v naší nabídce. Jejich vybavení vám můžeme z vlastní zkušenosti doporučit. 

633866