Odpálili jsme podzimní výprodeje oblečení a bot. Sleva minimálně 30% na většinu kolekce Jaro/Léto 2023. Zboží ve výprodeji je označené zeleným štítkem Výprodej 2023.

TaylorMade RBZ SpeedLite Fairway, pro muže

Kód: 49042
Značka: TaylorMade
3 990 Kč

Zvolte variantu

TaylorMade RBZ SpeedLite Fairway budete s radostí používat nejen z týčka, ale i z fairwaye. Díky posunutému těžišti budete míček snadno zvedat do vzduchu pro maximální carry vzdálenost. Vyšší trajektorii zajistí strmější dopadový úhel, což oceníte především při hře do greenu, kdy vám bude míček zastavovat do několika stop po dopadu. Stejně jako celá řada RBZ SpeedLite jsou klíčové vlastnosti fairwayového dřeva maximální promíjivost, vyšší trajektorie a skvělá vzdálenost.

Detailní informace

Loft: 15°, Držení: Pravé, Shaft: Grafitový - Regular
Skladem (>3 ks) | 49042
Můžeme doručit do: 5.10.2023
3 990 Kč

Detailní popis produktu

Celá řada TaylorMade RBZ SpeedLite byla vytvořena pro rekreační hráče, kteří si chtějí užívat hru na hřišti bez dlouhého trápení na rohožce. Všechny hole RBZ SpeedLite mají maximální promíjivost pro menší rozdíly ve vzdálenosti mezi trefenou a netrefenou ránou. Výhodou jsou i lehké shafty a vysoký trampolínový efekt impaktové plochy pro vysokou rychlost míčku pro maximální vzdálenost.

Pokud hledáte kvalitní golfové hole za skvělou cenu, se kterými zvládnete své první golfové kroky při tréninku i na hřišti, je model RBZ SpeedLite ten pravý pro vás.

Hole z modelové řady RBZ SpeedLite můžete zakoupit buď samostatně, nebo si sestavit celou golfovou sadu. Výhodou zakoupení kompletní sady driveru, fairway dřeva, hybridu, želez a patru je, že na sebe navazují délkou i lofty aby vám nechyběla hůl pro žádnou vzdálenost. Další výhodou je i odstupňovaná váha shaftů pro maximální stabilitu.

TaylorMade RBZ SpeedLite driver pro muže
TaylorMade RBZ SpeedLite fairway dřevo pro muže
TaylorMade RBZ SpeedLite hybrid pro muže
TaylorMade RBZ SpeedLite železa pro muže
TaylorMade RBZ SpeedLite patr pro muže

Doplňkové parametry

Kategorie: Fairwayová dřeva
Pohlaví: Pánské

TaylorMade je americká společnost, kterou založil Gary Adams. Své jméno si vybudovala především na poli golfových driverů, dřev a hybridů. Postupem času se stala #1 mezi profesionály a amatéry v golfových holích pro dlouhou hru. TaylorMade nabízí kompletní sortiment golfového vybavení pro rekreační i sportovní golfisty. Počet ambasadorů, kteří hrají golfové vybavení TaylorMade je ohromující a mezi hlavní hvězdy patří Tiger Woods, Rory McIlroy, Scottie Scheffler, Tommy Fleetwood, Colin Morikawa nebo Dustin Johnson.

Značka TaylorMade patří od začátku CityGolfu k jednomu z hlavních pilířů v naší nabídce. Jejich vybavení vám můžeme z vlastní zkušenosti doporučit. 

633866