TaylorMade RBZ SpeedLite Hybrid, pro muže

Kód: 49043
Značka: TaylorMade
3 490 Kč

Zvolte variantu

TaylorMade RBZ SpeedLite Hybrid si zamilujete pro jeho univerzální použití. Ať už ho použijete na rozehrání jamky z týčka, pro přiblížení z fairwaye, hře do greenu nebo záchrannou ránu z roughu, budete se moci spolehnout na vysokou promíjivost, vyvážení pro rovné odpaly a vyšší trajektorii pro skvělou carry vzdálenost. Díky tomuto hybridu se vám výrazně zlepší vaše hra na dlouhých tříparech, nebo čtyřparech. Žádný green už nebude nedosažitelný v regulaci.

Detailní informace

Loft: 22°, Držení: Pravé, Shaft: Grafitový - Regular
Prodej skončil | 49043
3 490 Kč

Detailní popis produktu

Celá řada TaylorMade RBZ SpeedLite byla vytvořena pro rekreační hráče, kteří si chtějí užívat hru na hřišti bez dlouhého trápení na rohožce. Všechny hole RBZ SpeedLite mají maximální promíjivost pro menší rozdíly ve vzdálenosti mezi trefenou a netrefenou ránou. Výhodou jsou i lehké shafty a vysoký trampolínový efekt impaktové plochy pro vysokou rychlost míčku pro maximální vzdálenost.

Pokud hledáte kvalitní golfové hole za skvělou cenu, se kterými zvládnete své první golfové kroky při tréninku i na hřišti, je model RBZ SpeedLite ten pravý pro vás.

Hole z modelové řady RBZ SpeedLite můžete zakoupit buď samostatně, nebo si sestavit celou golfovou sadu. Výhodou zakoupení kompletní sady driveru, fairway dřeva, hybridu, želez a patru je, že na sebe navazují délkou i lofty aby vám nechyběla hůl pro žádnou vzdálenost. Další výhodou je i odstupňovaná váha shaftů pro maximální stabilitu.

TaylorMade RBZ SpeedLite driver pro muže
TaylorMade RBZ SpeedLite fairway dřevo pro muže
TaylorMade RBZ SpeedLite hybrid pro muže
TaylorMade RBZ SpeedLite železa pro muže
TaylorMade RBZ SpeedLite patr pro muže

Doplňkové parametry

Kategorie: Golfové hybridy
Pohlaví: Pánské
Typ hráče: Rekreační

TaylorMade je americká společnost, kterou založil Gary Adams. Své jméno si vybudovala především na poli golfových driverů, dřev a hybridů. Postupem času se stala #1 mezi profesionály a amatéry v golfových holích pro dlouhou hru. TaylorMade nabízí kompletní sortiment golfového vybavení pro rekreační i sportovní golfisty. Počet ambasadorů, kteří hrají golfové vybavení TaylorMade je ohromující a mezi hlavní hvězdy patří Tiger Woods, Rory McIlroy, Scottie Scheffler, Tommy Fleetwood, Colin Morikawa nebo Dustin Johnson.

Značka TaylorMade patří od začátku CityGolfu k jednomu z hlavních pilířů v naší nabídce. Jejich vybavení vám můžeme z vlastní zkušenosti doporučit. 

633866