TaylorMade RBZ SpeedLite Mallet, pro muže

Kód: 49044
Kolekce 2021
Značka: TaylorMade
3 490 Kč

Zvolte variantu

TaylorMade RBZ SpeedLite Mallet má nejoblíbenější design patrů mezi rekreačními hráči. Větší a těžší hlava s bočními rameny zlepšuje tempo nejen u krátkých, ale i dlouhých patů. Díky nové impaktové ploše vám bude míček lépe rolovat pro minimální rozdíly mezi trefenou nebo netrefenou ránou. 

Detailní informace

Držení: Pravé, Délka: 34"
Skladem (> 3 ks) | 49044
Můžeme doručit do: 27.10.2021
3 490 Kč

Detailní popis produktu

Celá řada TaylorMade RBZ SpeedLite byla vytvořena pro rekreační hráče, kteří si chtějí užívat hru na hřišti bez dlouhého trápení na rohožce. Všechny hole RBZ SpeedLite mají maximální promíjivost pro menší rozdíly ve vzdálenosti mezi trefenou a netrefenou ránou. Výhodou jsou i lehké shafty a vysoký trampolínový efekt impaktové plochy pro vysokou rychlost míčku pro maximální vzdálenost.

Pokud hledáte kvalitní golfové hole za skvělou cenu, se kterými zvládnete své první golfové kroky při tréninku i na hřišti, je model RBZ SpeedLite ten pravý pro vás.

Hole z modelové řady RBZ SpeedLite můžete zakoupit buď samostatně, nebo si sestavit celou golfovou sadu. Výhodou zakoupení kompletní sady driveru, fairway dřeva, hybridu, želez a patru je, že na sebe navazují délkou i lofty aby vám nechyběla hůl pro žádnou vzdálenost. Další výhodou je i odstupňovaná váha shaftů pro maximální stabilitu.

TaylorMade RBZ SpeedLite driver pro muže
TaylorMade RBZ SpeedLite fairway dřevo pro muže
TaylorMade RBZ SpeedLite hybrid pro muže
TaylorMade RBZ SpeedLite železa pro muže
TaylorMade RBZ SpeedLite patr pro muže