TaylorMade SIM Max Driver

Kód: 45177
Akce Dubnový MULLIGEN
Značka: TaylorMade
13 390 Kč až –37 %
TaylorMade SIM Max Driver
13 390 Kč až –37 % od 8 436 Kč

Zvolte variantu

TaylorMade SIM Driver je hůl, která bude vyhovovat širokému spektru hráčů od rekreačních po sportovní až výkonnostní. TaylorMade vystupuje z řady tradičních značek a s každým novým modelem přináší nové technologie, které mají za cíl zlepšit hru z týčka. Hlavním měřítkem už není jen vzdálenost, ale přesnost a pocit hráče. Nový model TaylorMade SIM Max přichází s novým designem hlavy, pro lepší aerodynamiku a vyšší rychlost míčku. Novinkou jsou i špičkové shafty Ventus 5 a 6, které se liší váhou a torzí pro ideální kombinaci se zvolenou hlavou pro váš švih. TaylorMade SIM Max můžete vyzkoušet v našem testovacím centru v Praze.

Detailní informace

TaylorMade SIM Max Driver
Akce
Držení: Pravé, Shaft: Grafitový - Regular, Loft: 12°
Skladem (1 ks) | 45177
Můžeme doručit do: 27.4.2021
13 390 Kč
8 436 Kč
Držení: Pravé, Shaft: Grafitový - Stiff, Loft: 10,5°
Prodej skončil | 44210
13 390 Kč
9 373 Kč

Detailní popis produktu

Ani ten nejlepší popis nenahradí vlastní zkušenost. TaylorMade SIM Max Driver máme na vyzkoušení v pražském fitting centru, tak proč si ho před koupí nezkusit? Driver nekupujete na sezónu a proto se vyplatí ho mít se správným shaftem a nastavením hlavy!

Nový aerodynamický design hlavy
Hlava má nový tvar, který lepe klouže vzduchem a klade menší odpor pro ideální pozici při kontaktu s míčkem. Závaží je umístěno v zadní části hlavy pro vyšší promíjivost. Výstupek na patce je natočený zhruba o 30° přesně podle dráhy jak se hlava k míčku přibližuje.

Šroubky na impaktové ploše
Právě těmito otvory se plní dutý otvor za impaktovou plochou, který vrací hodnoty trampolínového efektu přesně na hranici povolenou pravidly. Míček tím využívá maximum z vaší švihové rychlosti.

Nastavitelný loft
Časem ověřená technologie, kterou milují všichni fitteři. Správným nastavením loftu si doladíte nejen výšku letu míčku, ale i spin. Výsledkem může být driver s vyšší trajektorii a menším doběhem, nebo nižší trajektorii s větším doběhem.

Nové zaoblení impaktové plochy Twist Face
Nový tvar impaktové plochy zajišťuje rovnější odpaly. Milióny odpálených míčků mimo střed hlavy ukázaly, kde hráči nějčastěji míjí efektivní oblast a tomu se impaktová plocha přizpůsobila aby i při nepřesných odpalech míček letěl co nejrovněji.

Doplňkové parametry

Kategorie: Golfové drivery
Oblíbené modelové řady: TaylorMade SIM
Pohlaví: Pro muže
Typ hráče: Pokročilý rekreační, Sportovní
Držení: Pravé i Levé
Standardní shaft (Grafit): Ventus 6 (Regular, Stiff, X-Stiff), Ventus 5 (Senior, Regular, Stiff)
Standardní délka shaftu: 45,75"
Dostupné hlavy: Pravé 9°, 10,5°, 12° Levé 9°, 10,5°
Standardní grip: Golf Pride Z-Grip (Black, Grey)
Nastavitelný loft: Ano
Přiložený klíč: Ano
Headcover: Ano