TaylorMade SIM2 Max, ocelové shafty, pro muže

Kód: 48134
Možnost otestovat Kolekce 2021
Značka: TaylorMade
20 940 Kč

Zvolte variantu

TaylorMade SIM2 Max mají sportovnější vzhled než model SIM2 Max OS a přitom si zachovávají vysokou promíjivost. Budou vyhovovat pokročilým rekreačním hráčům, kteří pravidelně hrají a nepravidelně trénují. SIM2 Max vás prodlouží a budete mít lepší cit při hře do greenu. Každý hráč ocení i měkký pocit při kontaktu s míčkem a progresivní design želez. Dlouhá železa nabízí maximální promíjivost a vyšší trajektorii s doběhem. Střední a krátká železa vás překvapí stabilitou a kontrolou hry do greenu, kdy míček vždy najdete do několika stop po dopadu.

Detailní informace

Držení: Pravé, Shaft: KBS Max 85 MT – Regular, Složení sady: 5,6,7,8,9,PW
Skladem (1 ks) | 48134
Můžeme doručit do: 1.10.2021
20 940 Kč

Detailní popis produktu

Zadní strana hlav je největší změnou.

Použití vysoce pevné oceli a lehkého polymeru zvyšuje promíjivost a stabilitu nových SIM2 Max. Extrémně nízké těžiště pomůže k ideální trajektorii a lepší kontrole dopadu míčku na green.

Vyšší rychlost míče díky nové impaktové ploše.

Nová železa SIM2 Max jsou osazená impaktovou plochou, která generuje větší rychlost míčku po celé své ploše pro maximální výkon a minimální rozdíly mezi trefenými a netrefenými odpaly. Design a tloušťka impaktové plochy je vyrobena na hranici povolených limitů pro větší trampolínový efekt a nabízí o 40% větší sweetspot než předchozí model TaylorMade SIM.

Vylepšený pocit

Nová tlumící vložka za impaktovou plochou absorbuje vibrace nepřesně trefených odpalů pro pocit blížící se kovaným hlavám.

Vyšší promíjivost u dlouhých želez, lepší kontrola u krátkých

Impaktová plocha každého železa byla přizpůsobena účelu pro který se ta konkrétní hůl používá. Dlouhá železa mají největší promíjivost pro maximální vzdálenost, střední a krátká železa jsou vyvážena pro nižší trajektorii a více spinu pro lepší kontrolu zastavování míčku na greenu.

Rozdíl mezi SIM2 Max a SIM2 Max OS

SIM2 Max vypadají sportovněji a budou vyhovovat pokročilým rekreačním hráčům, kteří pravidelně hrají a nepravidelně trénují. TaylorMade SIM2 Max OS mají over size hlavy, které usnadní hru rekreačním hráčům, kteří chtějí vyrážet na hřiště a téměř netrénují.

Doplňkové parametry

Kategorie: Golfová železa
Oblíbené modelové řady: TaylorMade SIM2
Pohlaví: Pro muže
Typ hráče: Pokročilý rekreační