TaylorMade SIM2 Max Driver, pro ženy

Kód: 1200102241717
Možnost otestovat Kolekce 2021
Značka: TaylorMade
13 990 Kč

Zvolte variantu

TaylorMade SIM2 Max Driver je ze všech modelů SIM2 nejuniverzálnější. Se správným shaftem si ho oblíbí jak pokročilý rekreační i sportovní a výkonnostní hráč. Hlava tohoto driveru je vyvážená pro střední/vyšší trajektorii a střední/nižší spin. Ideální trajektorii a tvar ran lze donastavit pomocí nastavitelného loftu, u kterého můžete buď loft zvyšovat a hlavu nastavovat na silnější draw, nebo loft snižovat a hlavu nastavit do pozice open pro silnější fade. Se správným shaftem získáte neporazitelnou zbraň pro více zasažených fairwayí.

Detailní informace

Držení: Pravé, Shaft: Aldila NV Ladies 45 – Ladies, Loft: 10,5°
Volejte 724 948 586. Dostupnost ověříme u dodavatele. | 1200102241717
13 990 Kč
Držení: Pravé, Shaft: Aldila NV Ladies 45 – Ladies, Loft: 12°
Volejte 724 948 586. Dostupnost ověříme u dodavatele. | 48177
13 990 Kč

Detailní popis produktu

Nová konstrukce hlavy z kovaného, vysoce pevného hliníku.

Design konstrukce, která je lehčí než kdykoliv předtím, umožnil jiné rozmístění váhy pro maximální stabilitu a promíjivost. Na základní konstrukci navazují karbonové části a kovaná impaktová plocha. Společně s novým závažím v zadní části hlavy vytváří driver, který dodá hráčům důvěru větší než kdy před tím.

Nová aerodynamika

Tvar hlavy byl testován ve vzduchovém tunelu aby měl co nejmenší odpor vzduchu při golfovém švihu pro maximální stabilitu při kontaktu s míčkem. Díky vysokému podílu lehkého karbonu byla váha rozmístěna na nová místa pro vysokou promíjivost u všech třech modelů.

Kovaná impaktová plocha s vnitřkem broušeným na CNC

Technologie broušení impaktové plochy vytvořila plíšek, který dodává maximální rychlost míčku i u nepřesně trefených odpalů. Výsledkem budou delší odpaly z týčka. Zaoblení impaktové plochy zase zvyšuje promíjivost a zajišťuje rovnější odpaly jak při trefení na špičce tak na patce. Nová dřážka na spodku hlavy za oblastí impaktové plochy zvyšuje flexi a zlepšuje odpaly trefené na spodku.

Díky novým shaftům se otevírají další možnosti vybrat váši ideální kombinaci pro maximální výkon. Objednejte se na fitting nového driveru do našeho pražského fitting centra a zlepšete svou hru z týčka.

Ani ten nejlepší popis nenahradí vlastní zkušenost. TaylorMade SIM2 Driver máme na vyzkoušení v pražském fitting centru, tak proč si ho před koupí nezkusit? Driver nekupujete na sezónu a proto se vyplatí ho mít se správným shaftem a nastavením hlavy!

Doplňkové parametry

Kategorie: Golfové drivery
Oblíbené modelové řady: TaylorMade SIM2
Pohlaví: Pro ženy
Typ hráče: Pokročilý rekreační, Sportovní